WebKiller.pl - forum o grach eSportowych
Tanie i ładne skiny do CSGO - Printable Version

+- WebKiller.pl - forum o grach eSportowych (http://webkiller.pl)
+-- Forum: Counter-Strike: Global Offensive (http://webkiller.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Poradniki do CSGO (http://webkiller.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Tanie i ładne skiny do CSGO (/showthread.php?tid=1814)



Tanie i ładne skiny do CSGO - Boss1 - 30-08-2015

W tym temacie podam przykłady skinów za rozsądną cenę które ładnie wyglądają, oczywiście każdemu może podobać się coś innego ale myślę że się nie zawiedziecie

Zaczniemy od najbardziej lubianej broni AK-47, polecam AK-47 | Elitarny który kosztuje trochę ponad 2 euro fabrycznie nowy a lekko używany 0,50 euro jest także wersja z stattrakiem najtańsza za 2,50 euro, ładnie prezentuje się także AK-47 | Niebieski laminat który także kosztuje około 2 euro w wersji fabrycznie nowej a lekko używany trochę ponad 1 euro tutaj także są stattraki ale już od 10 do 15 euro

Czas na M4A4, tutaj warto przyjrzeć się skinowi M4A4 | (Smoczy władca) bo wersja lekko używana chodzi już po 2,50 euro, niestety fabrycznie nowa jest jeszcze na poziomie 6 euro ale cena cały czas spada więc może za jakiś czas będzie po 2 euro, po za smoczym władcą jest także mniej imponujący M4A4 | Griffin ale jego cena za fabrycznie nowy wygląd to jedynie 1,50 euro a lekko używany za 0,50 euro, można także skusić się na stattrak lekko używany za nie całe 4 euro

Jeśli ktoś jednak nie gra M4A4 tylko M4A1-S a zależy ci na tanich i ładnych skinach to mam niestety dla ciebie złą wiadomość bo ta wersja m4 ma te lepsze skiny dość drogie ale jeśli miał bym coś polecać to M4A1-S | Bazyliszek lekko używany za nie całe 2 euro, fabrycznie nowy chodzi po około 3,50 euro

AWP, jest tylko 1 skin który może nie jest dziełem sztuki ale za tą cenę to jest naprawdę dobry AWP | Worm God, fabrycznie nowy za 1,50 euro a lekko używany za 1 euro

Jeśli chodzi o FAMASA to są 2 bardzo ładne skórki za rozsądną cenę Pulse oraz Neural Net, ten pierwszy chodzi po 1,50 euro a ten drugi za 0,75 euro fabrycznie nowy, lekko używane są tylko trochę tańsze więc nie warto o nich wspominać

Galil AR także ma parę ładnych i tanich skinów np. czarno biały Galil AR | Smoking za 0,50 euro lub podobny Galil AR | Kami za jedyne 0,20 euro, jest też Galil AR | Rakietowe bum za 1 euro, wszystkie fabrycznie nowe

SG 553 tutaj mamy ten sam skin co przy FAMASIE SG 553 | Pulse za 1 euro lekko używany, fabrycznie nowy nie występuje

AUG ma także ciekawy i tani skin a jest nim AUG | Kameleon za 2,50 fabrycznie nowy lub za niecałe 2 euro lekko używany

Jest też bardzo tanie MP7 | Miejskie ryzyko, za jedyne 0,10 euro mamy ładny skin fabrycznie nowy a wersja z stattrakiem to koszt 0,80 euro

Jeśli interesuje cię skin do MP9 to polecam MP9 | Żelazna róża za trochę ponad 1 euro oraz MP9 | Śmiertelna trucizna za 0,30 euro lub z stattrakiem za 1,30 euro, wszystkie fabrycznie nowe

Pora na PP-Bizon, za niecałe 0,50 euro możemy dostać PP-Bizon | Ozyrys lub za 2,50 euro wersja z stattrakiem fabrycznie nowe lub lekko używany PP-Bizon | Niebieskie smugi za 0,80 euro

Kolejna broń często używana podczas szybkiego wbijania to P90, mamy do wyboru P90 | Moduł za 0,30 euro i 1,50 euro z stattrakiem fabrycznie nowy lub znany już skin z ak P90 | Elitarny za 0,70 euro nowy i lekko używany za 0,20 euro

Dal wielbicieli Novy Nova | Koi za jedyne 0,50 euro lub za 2,30 euro z stattrakiem fabrycznie nowe

Jeśli chodzi o shotguny to polecam jeszcze kupić Obrzyn | Origami za jedyne 0,15 euro i 0,60 euro z statrakiem fabrycznie nowe

CZ75-Auto tutaj wybór jest prosty CZ75-Auto | Pole position nowy za 0,75 euro lub za 0,40 euro lekko używany

Tani Desert Eagle to lekko używany Desert Eagle | Sztorm o północy za 2 euro

Ładny i tani skin mają także Dwie Beretty, za 0,30 euro fabrycznie nowe Dwie Beretty | Kobaltowy kwarc

Five-SeveN tutaj wybieramy między biało czarnym Five-SeveN | Kami za 0,40 euro i 1,30 z stattrakiema zielono czarnym Five-SeveN | Narwaniec za 1,70 euro w wersjach fabrycznie nowych ewentualnie lekko używany Narwaniec za 0,50 euro

Wybierzmy jeszcze skin do P2000, fabrycznie nowy P2000 | Pistolero za 2,30 euro lub lekko używany za 0,70 euro, alternatywą może być P2000 | Pulse za 0,25 euro fabrycznie nowe

P250, tutaj mamy P250 | Walencja za 0,40 euro nowy lub lekko używany stattrak za 1 euro ale jest też P250 | Supernowa za 0,50 euro fabrycznie nowy

Kończąc już listę przejdźmy do Tec-9, jest ładny czerwono czarny Tec-9 | Izaak za 1,70 euro fabrycznie nowy lub lekko używany za 0,40 euro

I na koniec USP-S | Obrońca za 0,80 euro fabrycznie nowy

Brakuje kilku broni ale to dlatego że nie mają ładnych i tanich skinów i lepiej zostawić podstawowe a wybierając tylko te którymi często gramy możemy zebrać bardzo ładną kolekcję za nie wielkie pieniądze. W całym temacie nie uwzględniałem oczywiście skinów w gorszej jakości a przyglądałem się tylko tym dwóm najlepszym


RE: Tanie i ładne skiny do CSGO - pamela699 - 27-02-2016

mi sie najbardziej podoba awp robacz bóg


RE: Tanie i ładne skiny do CSGO - Bekon - 12-06-2016

Wszystko się zgadza sam miałem prawie wszystkie opisane tu skiny Uśmiech