WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen.-recenzja.
#1
Risen powstał z rąk Piranha Bytes w roku 2009r. po tym jak rozstali się z wydawcą, który zlecił pracę nad kolejną częścią Gothica innemu deweloperowi. Gra rozpoczyna się jako kontynuacja Gothica 3, choć nie jest to oficjalnie uznane. Chodzi mi o "wyjątkowo potężnego maga". Ci którzy grali w serię Gothic wiedzą, że chodzi o Xardasa Oczko Czyli Risen jest po prostu kontynuacją Gothica 3 ubrany dla nie poznaki w nową nazwę Szczęśliwy Akcja gry rozpoczyna się na wyspie, na której władzę sprawuje inkwizytor. Możemy dołączyć do 2 grup jakimi obóz na bagnie oraz klasztor. Gra podzielona jest na kilka rozdziałów, w których tradycyjnie musimy wykonać określony cel. Głównym celem gry jest pokonanie Tytana, który przebudzony zagraża wyspie. Żyją na niej również: ludzie Don'a, Inkwizytor wraz z ze strażnikami i różnego rodzaju dzikie stworzenia (m.in. gobliny,jaszczuroludzie,szkielety)

Moim zdaniem Risen jest wspaniałą grą mimo tego, że go całego nie przeszedłem xD
[Image: 76561198143705046.png]

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Reply
#2
ja przeszedłem wszystkie 3 części, ostatnią grałem parę miesięcy temu i wszystkie są bardzo dobre ale jednak 3 część była po czasie monotonna, nie wiem czy wyrosłem z tego typu gier czy po prostu nie postarali się ale i tak polecam jeśli nie macie co robić
Reply
#3
Mnie system walki szybko oderwał od tytułu :/
[Image: lo3dqi.jpg]
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen 2 Mroczne Wody. MaksLongawa 4 3,059 26-04-2015, 18:26
Last Post: hypocryte
  Risen II:Mroczne Wody- Recenzja. RX7 0 1,245 01-02-2015, 15:12
Last Post: RX7

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)