WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Two worlds 2 epic edition- recenzja
#1
Gra z rodzaju cRPG (postać którą kierujemy widzimy jej oczyma ) , która została wydana w 2007roku. Tradycyjnie już na początku kreujemy postać wedle naszych upodobań. Punkty umiejętności zdobywamy zabijając potwory lub wykonując zadania a to sprowadza sie do wbijania poziomu postaci od którego to naprawdę dużo zależy. (czym większy poziom tym postać silniejsza). W świecie Two worlds mamy naprawdę ogromny świat do przemierzenia a co za tym idzie ogromną ilość przeciwników (bandyci, szkielety, krasnoludy i dzikie zwierzęta) Gra może trochę przypomina Gothica. W grze jest też sporo różnorodnej broni od mieczy, toporów czy łuków po magie (przecież magia jest wszędzie Szczęśliwy) Jak mówiłem gra przypomina trochę gothica ale tego z 3 odsłony. Według mnie gra nie została dopracowana w 100%. Częste błędy gry (bugi) powtarzające się zadania czy krótki czas gry nie wypływają na pozytywną ocenę tej gry. Co prawda gra wciąga i chce się w nią grać lecz łatwo się pogubić w tym ogromnym świecie pełnym niebiezpieczeństw . Według mojej oceny 7/10 gdyż gra mnie mimo wszystko ciekawiła do dalszej gry.
[Image: 76561198143705046.png]

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Mighty Quest For Epic Loot DethTroll 2 2,133 22-01-2015, 23:05
Last Post: DethTroll

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)