WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki o serii gier Counter Strike
#1
Counter strike przeszedł długą drogę zanim mogliśmy się cieszyć jego aktualną wersją czyli CSGO, te kilka lat zapewniło nam wiele ciekawostek które przedstawiam niżej. Jeśli znacie jeszcze jakieś to piszcie niżej


1. Pierwszy Counter Strike z 1999 roku stworzony został przez Minha Le i Jess Cliffe jako modyfikacja do gry Half-Life
2. Pierwsza pudełkowa wersja gry została wydana 23 listopada 2000 roku
3. Zdrapując naklejkę Queen Of Pain pojawi się naklejka You Suffer Fool
4. Zdrapując naklejkę T-Rekt pojawi się naklejka z napisem T-Rekt
5. Zdrapując naklejkę Welcome to the Clutch pojawi się naklejka Welcome to the Hell
6. Możemy dodać do swojego ekwipunku bombę z name tagiem (link jak to zrobić)
7. W CSGO na mapach rozmieszczone są w różnych miejscach graffiti upamiętniające najlepsze akcje profesjonalnych graczy
8. W CSGO istnieje skin M4A4 Howl którego nie można w żaden sposób wydropić ponieważ został wycofany z skrzynek ze względu na prawa autorskie. Jego cena na czarnym rynku waha się między 650 $ a 1500 $
9. W CSGO istnieje granat dzięki któremu zostają nam oznaczeni przeciwnicy, istnieje także strzykawka z życiem jednak te 2 urządzenia nie są dostępne w normalnej grze
10. Jeśli trafimy wabikiem w głowę przeciwnika zabieramy mu 1 hp dzięki czemu można tą bronią zabić przeciwnika
11. Klikając na kurczaka przyciskiem E będzie on za nami podążał a po jego zastrzeleniu na czacie pojawi się informacja przez jaki czas do nas należał
12. Mapa de_Cache nawiązuje do Czarnobyla
13. AWP może zabić maksymalnie 6 graczy na raz
Reply
#2
Co do dziesiątego punktu, to każdy granat zadaje przy bezpośrednim trafieniu obrażenia graczowi. Jednakże granaty zapalające i odłamkowe zadają  ich więcej przez wybuch/podpalenie

Poza tym

14. Kurczaki mogą zablokować drzwi, przez co te mogą się otworzyć w "przeciwnym" kierunku.
15. Dwa kurczaki skutecznie "zamykają" drzwi, co znaczy że nie będą mogły się otworzyć całkowicie.
16. Kurczaki mogą zablokować śmiertelne ciosy w przeciwnika (Strzał z AWP w tułów nie zada odpowiedniej ilości obrażeń)
17. Występują zbugowane skrzynie, które pozwalają na otrzymanie Vanillowego skina danej broni.
18. Bardzo stare Souvenir packi mają możliwość otwarcia nieistniejącego skina. Zostało to naprawione
19. Na mapie de_inferno w Counter Strike Global Offensive na "pierwszym" midzie istnieje tabliczka z napisem Corso Inferno, a na "drugim" midzie tabliczka z napisem "via Dante". Jest to nawiązanie do pisarza Dante'go, który jest autorem zbioru książek.  "Piekło" jest pierwszą z serii.
20. Na mapie de_cobblestone w drewnianym rusztowaniu z longa jest ukryty symbol twórcy mapy. Korzystając z komendy noclip można go obejrzeć.
21. Na mapie de_canals na szczycie wieży obok miejsca startu antyterrorystów można zobaczyć dokładnie ten sam znak (również jedynie za pomocą komend)



Edit: 8.12.2017 - Dodałem ciekawostki (14-18)
Edit: 9.12.2017 - Dodałem ciekawostki (19-21)

Źródło: Stream Izaka, HSTop, McSkillet
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Reply
#3
Myślę, że jako ciekawostkę można dodać ostatni popyt na wirtualne noże. Sam się dałem namówić na jeden z noży. - https://elementalknives.com.pl/ Kto by pomyślał , że teraz rekordowa uma za nóż wyniesie ponad 23 tysiące dolarów !!
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Counter-Strike Nexon: Zombies Boss1 0 1,921 08-10-2014, 13:55
Last Post: CyberSpider

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)