WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[CSGO] USIAWY
#1
1000 
Witam !

Jestem reprezentantem drużyny o nazwie USIAWY jesteśmy bardzo młodzi przedział 15/16 lat na początku traktowaliśmy turnieje itd jak zabawę. W pewnym momencie podeszliśmy do turnieju też oczywiście 4fun i doszliśmy aż do ćwierćfinałów będą skrzyrzowanymi kałachami do szeryfa grając na globale. Więc zaczęliśmy o tym myśleć poważniej i szukamy stron/firm do współpracy pomyślałem że jesteście idealną stroną do tego. I zależy nam na szybkim odzewie bo za nie długo zamawiamy koszulki i czy umieścić wasze logo czy nie,będziemy was reklamowali na każdy możliwy sposób na FB (który za nie długo powstanie bo mamy pomysł na fajne tło ale to koszulki muszą wpierw dojść). Od was nic nie wymagamy ewentualnie jak by się znalazł jakiś turniej na niższmy poziomie niż globale/lemy to jesteśmy w 100% gotowi na każdy z nic. Myślę też że team młody to też coś fajnego i nowe doświadczenie bo nie wiem czy wszyscy się do tego przyznają. Będą też zdjęcia projektu koszulek i logo.

Z pozdrowieniami Dawid "eXoS"  Virtus.pro AGO Esports PRIDE  Serce  A tu FB kontaktowy
FACEBOOK TEAMU ZAPRASZAM
[Image: 93140226472147601885.jpg]
Reply
#2
skrzyżowanymi*


Oprócz tej pomyłki nie widzę w was niczego złego, życzę tylko sukcesów. W razie czego dajcie jakieś linki do tych turniejów, z chęcią obejrzę ^^

Ps. mam nadzieje, że zrobicie jakiś giveaway koszulek, bo mam horom szafe z ubraniami Język
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Reply
#3
Jak chcesz to stary mogę cię nawet do teamu w kręcić
Reply
#4
Na team się nie nadaję, skilla brak, dawno się nie grało, ale mam zamiar znowu powrócić do grania, poza tym skoro w obecnym składzie doszliście do ćwierćfinałów, to znaczy że potraficie się dogadać, i dobrze gracie. Taki random jak ja chyba podziękuje Język . Narazie ucieszyłbym się z koszulki.




(Ps. ciekawe ile byłaby warta taka pierwsza koszulka gdybyście stali się tak wielką drużyną jak np. Virtus.pro... Tak się tylko zastanawiam ;P)
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Reply
#5
Na przyszłość możesz dodać jakieś logo, odstępy pomiędzy zdaniami itd.

Pozdrawiam Szczęśliwy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)