WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amatorskie Turnieje
#1
Klęska Amatorskich Turnieji?


Amatorskie Turnieje jest to organizacja która zapewnia profesjonalne warunki do amatorskiego turnieju z drobnymi nagrodami.

Czy tak faktycznie jest?
Organizowaliśmy już dwie edycje turnieju. Wstęp na turniej był darmowy i drużyny miały dobre warunki i możliwość oglądania innych drużyn podczas transmisji z komentatorem. Organizacja zapewniła to co miała zapewnić jednak Amatorskie Turnieje wstrzymały swoją działalność już po drugiej edycji.

Dlaczego tak się stało?
Po dłuższej analizie Amatorskich Turniejów możemy zauważyć dużą krytykę od drużyn uczestniczących w turnieju.
Krytyka ta w pierwszej edycji turnieju była spowodowana dużymi opóźnieniami między meczami. W drugiej edycji drużyną nie podobało się podejście administratora do turnieju.

Co uważają organizatorzy?

-Uważam, że zrobiliśmy co w naszej mocy żeby zorganizować taki turniej. Od razu do perfekcji nikt nie dojdzie , ale bardzo staraliśmy się żeby ten turniej był na wysokim poziomie. Zwróćmy uwagę na to iż wstęp na turniej był darmowy a poziom organizacji w miarę wysoki. Do wygrania było w I jak i w II edycji 50 złotych. Większość drużyn dzięki nam mogła się pokazać z jak najlepszej strony i powalczyć o nagrody.

Co dalej z Amatorskimi Turniejami?

-To wszystko zależy już tylko od drużyn. Jeżeli będzie duże zainteresowanie wystartujemy z III edycją Amatorskiego Turnieju. Na ten moment zawieszamy swoją działalność.

Wykonawcy:
Amatorskie Turnieje
Reply
#2
Wolves in Battle
Powiem tak 0 informacji o antycheat przez co nie mieliśmy 2 graczy a przeciwnicy nie mieli 1 i to oni przeszli dalej. Pisałem Amatorskim na fb i odpowiedzieli mi że nie ma takiego obowiązku Uśmiech
Reply
#3
Stalkers.exe
Na ostatniej edycji odpał dostał bana dopiero w fazie finału, admin zastanawiał się czy go zbanować 10 min mimo tego że typ nawalał na wspomagaczu celowania.
Reply
#4
Bardzo ciekawe zarzuty są tu rzucane, i osobiście mówiąc, to z pozycji osoby niezwiązanej z żadną z stron powinno się zmienić administratora, ewentualnie przyłożyć się do sprawdzania "sprawiedliwości". Są tu rzucone zarzuty przez które mam wątpliwości co do tego, czy ten turniej powinien zostać uważany za zakończony sukcesem.

Co do sprawdzania ludzi, to data meczu powinna zostać przesunięta o te kilka godzin, lub w razie braku czasu zawodników na kolejny dzień, żeby był mecz 5v5, bez walkoveru. Jednak jest to moja opinia.

Co do drugiego, to rozumiem że admin powinien sprawdzić czy dana osoba cheatuje, ale mecz powinien być rozegrany jeszcze raz. Oczywiście bez osoby uzywającej wspomagaczy. A jeśli przeciwnicy użyliby słusznych argumentów, to powinien być karnie przegrany przez osoby oszukające. Sam nie toleruję cheatów w zwykłych MM'ach, a co dopiero w turnieju (nieważne że był amatorski, turniej to turniej).
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)