WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja ?
#1
Co wy na to aby dodac jakies nowe rangi? Moje propozycje:
-Grafik (robilby np obrazki do dzialow gimp paint xd i te sprawy :lol: )
-Panie/kobiety/lejdis objasniac nie trzeba, ranga nawet przydatna aktualnie na forum nie ma zadnej kobiety ale nie tylko mężczyźni grają w gry :blush:
-Jakby powstal serwer to oczywiscie jakiś admin serwera
Ode mnie to chyba tyle proszę w kom o ocenę propozycji jak i dodanie czegoś od siebie Uśmiech
[Image: 76561198143705046.png]

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Reply
#2
Jak dla kobiet/pań/dam(itp), to czemu dla nas miało by nie być rangi? Uśmiech
Zawsze jakieś urozmaicenie i oko cieszy ^^

Można by też może zrobić podobnie jak na steamie zamiast zwykłego "dołączył: ... ..." to też to jakoś "upięknić" Uśmiech(jeśli wg się da)
[Image: lo3dqi.jpg]
Reply
#3
Ogólnie do tej rangi co ma się na początku to ja się nie czepiam bo zawsze to lepszy kolor niż czarny Szczęśliwy
[Image: 76561198143705046.png]

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Reply
#4
ranga grafik jest rangą zbędą na każdym forum po za forum graficznym, prowadzę też 2 forum na którym mamy tą rangę i przyznam że jest bezużyteczna bo taka osoba zrobi raz rangi i później już jej umiejętności są nie potrzebne ;D
a co do rangi dziewczyny/lejdis czy coś takiego to sam o tym myślałem ale nie potrafię się do końca przekonać czy warto bo jak to DethTroll napisał to czemu dla nas miało by nie być rangi?
Reply
#5
Według mnie jasnym jest to, że jak się rejestruje to będę miał rangę użytkownik/gracz, ale jak chcecie możecie dodać tego mężczyznę czy jak tam chcecie xd
[Image: 76561198143705046.png]

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Reply
#6
(25-11-2014, 15:53)RX7 Wrote:  Według mnie jasnym jest to, że jak się rejestruje to będę miał rangę użytkownik/gracz, ale jak chcecie możecie dodać tego mężczyznę czy jak tam chcecie xd

nie no to już by było kompletnie dziwne Szczęśliwy pomyślę o tej randze gdy zmodyfikujemy forum na e-sportowe, zawsze można też dodać opcję wyboru płci w profilu
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  propozycja wzorów RX7 3 3,456 06-12-2014, 13:34
Last Post: sooft

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)