WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gods: Kraina Nieskończoności- Recenzja
#1
Gra ukazana z perspektywy pierwszej osoby. Po raz pierwszy gdy grałem w tą grę pomyślałem zwykła gierka ze światem fantazy.
Otóż już po pierwszej walce zmieniłem zdanie. System walk nie jest strasznie rozbudowany i można go opisać w kilku słowach (ja uderzę Ciebie i czekam na Twój atak). Wydaje się być nudne lecz za pierwszym razem gra ciekawi ( nie mówię że przy kolejnych już nie). Podstawowym celem gry (zresztą jak w większości gier) jest uratowanie świata bla bla.

W owym Godsie wcielamy się w boginię Vivien która przychodzi na ziemie aby ją ocalić przed złem i w tą oto boginię wciela się gracz. (Trochę dziwnie to brzmi ale cóż ). To RPG w świecie fantazy mimo wszystko ma pewien klimat. Otóż świat gry jest dość spory mimo iż poruszamy się po przygotowanych mapach na których napotykamy wrogów lub bezbronne obozy ludzi. W grze mamy sporo zadań różnego rodzaju np. znajdź kogoś, zabij x stworzeń itp. Ciekawym elementem jest fakt iż jeżeli jakiś sojusznik do nas dołączy to w trakcie gry odejdzie. Lecz nie ma się czego przejmować jeden odchodzi 2 przychodzi i krąg się zatacza. Podczas rozgrywki zabijamy potwory, wykonujemy zadania za które leci nam doświadczenie. Nie powiem że to się nie przydaje bo więcej doświadczenia to mocniejszy bohater a mocniejszy bohater to łatwiejsze walki które bądź co bądź nie są łatwe zwłaszcza pod koniec gry. Czasem ciężko się w tym wszystkim połapać ale przy odrobinie śledzenia dziennika wszystko da się wykonać. Najdziwniejszym elementem gry jest fakt iż bohater nie może nieść przedmiotów w ekwipunku o wadze nie przekraczającej możliwościom bohatera. Co za tym idzie trzeba naginać po kilka razy tą samą drogę jeśli chcemy zarobić. Ciekawą częścią rozgrywki jest coś typu kamienie szlifierskie których używamy do ulepszenia broni lub pancerza.
W skrócie gra jest dość solidna choć ma kilka wad, których tu nie będę wymieniać aby nie pogarszać gry. W mojej ocenie 7/10 czyli warte zagrania.
[Image: 76561198143705046.png]

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Reply


Messages In This Thread
Gods: Kraina Nieskończoności- Recenzja - by RX7 - 17-02-2015, 13:59

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)