WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początkujący streamer ; )
#1
witam jak w temacie jestem początkującym streamerem liczę na waszą wyrozumiałość Uśmiech jeżeli mielibyście chwilkę aby zeknąć na mój stream powiedzieć mi ew co jest nie tak co zmienić itp byłbym wdzięczny , gdybyście mogli zostawić followa jakby się wam transmisja podobała itp Uśmiech dzięki wielkie i zapraszam codziennie po solidną dawkę CS GO Oczko http://www.twitch.tv/wazaki1234/profile pon-pt 18 sob-nd 10-12 jest to czas w którym przeważnie zaczynam stream Uśmiech staram się streamować codziennie Uśmiech jeszcze raz dzięki i zapraszam Oczko
Reply
#2
na 1 rzut oka jak stream jest wyłączony to wywaliłbym te zdjęcie po prawej z czerwono białą kulką, piszesz ze po polsku a tam po angielsku
Reply
#3
@CyberSpider dzięki za uwagi Uśmiech stream jest po Polsku i po Angielsku jeżeli ktoś by sobie tego życzył Uśmiech ale jak napisałem w większości jest po Polsku Uśmiech wyraziłem jakby możliwość tego że mogę i po ang streamować Uśmiech dlatego mam tę informację w profilu itp , zgadzam się że może być to mylne Uśmiech dzisiaj zaczynam od 19 30 więc zapraszam najwyżej na live jeszcze mi powiesz co i jak Uśmiech jakbyś miał oczywiście czas Uśmiech dzięki wielkie. nie chcę zaśmiecać tematu ani robić spamu więc ew jeszcze jakbyś miał jakieś uwagi to pisz do mnie albo na twitchu albo tutaj Uśmiech
Reply
#4
Ehh jak tylko przypomnę sobie dane do logowania na twitchu to będzie followik Szczęśliwy
Zobaczymy co z tego będzie Szczęśliwy
[Image: lo3dqi.jpg]
Reply
#5
dzięki wielkie panowie Uśmiech bo wielu moich znajomych akurat nie interesuje się grami , większość znajomych jest dziwnie do tego nastawiona , do samego E-SPORTU i wgl. No ,ale cóż , streamuję dopiero jakieś 2 miesiące więc myślę ,że wynik follows/views nawet ok jak na początkującego , ciężko mi o widzów i wgl zainteresowanie moją osobą , nie jestem może najlepszy ale nadrabiam to myślę poczuciem humoru i tym iż jestem otwarty na gry z widzami i wgl Uśmiech często gram jakieś mixy eventy robię , i gram też w L4D2 często , mam z 40 pare gier na steamie i poza jakieś 10 więc zawsze można się na coś zgadać Uśmiech
Reply
#6
A jaka ranga wg jesteś?
[Image: lo3dqi.jpg]
Reply
#7
Teraz powróciłem do CS GO , bo nie miałem czasu na granie , od niedawna dopiero może od miesiąca znowu gram Uśmiech byłem gold 2 , ale teraz jestem silver 5 nie pamiętam jak to sie tam nazywa bodajże silver master elite czy to ta nast , nie pamiętam Uśmiech nie zwracałem uwagi nigdy na rangi , jak już mówiłem lubie grać w gry z kimś , nie jestem żadnym prosem , zdarzało się grać z unrankedami i wgl silverami 1 albo 2 i się spadło , ale mnie tam ta ranga za bardzo nie obchodzi Uśmiech ja po prostu lubię grać w gry w fajnym towarzystwie i tyle Uśmiech byle nie samemu bo jest nuda. dodałbym coś o sobie jeszcze ew czym się zajmuję i wgl ale to nie jest temat do tego Uśmiech pisz do mnie na priv jakbyś mógł , nie chce zaśmiecać Uśmiech bo wiem , że administratorzy przez to mają dużo roboty Uśmiech
Reply
#8
ok rozumiem że chcesz aby zagraniczni oglądający też mogli coś zrozumieć tylko chodzi mi o samą tą grafikę która jest używania raczej do wyśmiewania się z Polski, świadczy o tym choćby to że kulka ma źle poukładane kolory. Ja gdybym miał tam dawać flagę to np dał takie coś

[Image: 705239_520203848013223_1319137409_o.jpg]

[Image: media-536393-2.jpg?upstream=justina-medi...1482192000]

[Image: Poland__First_to_Fight_by_R1FL3.jpg]

albo po prostu zwykłą biało czerwoną flagę

a to że odpowiadasz w swoim temacie to bardzo dobrze, po to jest forum aby dyskutować w tym przypadku o twoim kanale
Reply
#9
a ok. rozumiem Uśmiech a akurat ta "kulka" o której mowa to Polandball bardzo znana na stronie na której europejczycy sobie żartują o innych krajach także jest germanball itp Uśmiech więc skojarzą to raczej z czymś dobrym/śmiesznym Uśmiech no zobaczę także jakiś z twoich pomysłów czy bd mógł wgl mieć takie coś na twitchu , bo wiesz prawa autorskie Uśmiech ale zobaczę Uśmiech bo prace piękne Uśmiech
Reply
#10
jeszcze dodam coś w temacie a mianowicie od niedawna streamuje także Warframe Uśmiech zapraszam do wspólnych rozgrywek Uśmiech
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Początkujący streamer - NaGrubosci :) NaGrubosci 0 1,018 11-11-2017, 17:30
Last Post: NaGrubosci
  początkujący streamer pageuu 3 1,692 24-07-2016, 18:01
Last Post: pageuu
  Streamer iYared :) Pressure 0 1,132 05-02-2016, 20:07
Last Post: Pressure

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)