WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić żeby wyjść z silvera ?
#1
4 
Cóż, wiele osób tkwi w tej oto randze, nie jest to dla wielu powód do dumy, ale postaram się powiedzieć, co zrobić żeby wyjść z tego piekła, oraz objaśnić czemu w niej tkwimy.



Czemu tkwię w silverze?

Pewnie dlatego, że nie grasz pełnią swoich możliwości. Popełniasz godne nowicjusza błędy, oraz masz problemy z strzelaniem, oraz z ustawieniami.


Więc co zrobić ?

Kilka porad:

1. Postaraj się grać dużo w CS:GO, poszukaj w warsztacie steam różnych map typu "aim training", "jump training", które pomogą ci osiągnąć umiejętność biegłego strzelania oraz skakania. Graj na nich jak najwięcej, staraj się zawsze doskoczyć gdzieś za jednym razem, a konkurując z komputerowymi przeciwnikami staraj się strzelać w głowę, co pozwoli ci na udoskonalenie pamięci mięśniowej, dzięki czemu będziesz dużo łatwiej strzelać w krytyczne miejsca. Graj na nich bardzo dużo (Ja robiłem to od początku, stoczyłem te 10 turek, wylądowałem w goldzie I, ale miałem wtedy 14 godzin w CS:GO. Teraz dosyć dużo gram na warsztatowych mapach, mam 140 godzin, i ciąglę ćwiczę, by radzić sobie jak najlepiej. Istnieje naprawdę wiele map, pozwalających nawet na kontrolowanie fullauto, oraz testujących nasz słuch.

2. Nie patrz w ziemię, ponieważ nieważne jakie ustawienia graficzne masz, to i tak nie znajdziesz mrówek. A kurczaki podziwiaj grając na boty Uśmiech

3. Pobaw się w ustawieniach, reguluj czułość myszy, do momentu gdy będzie ci najbardziej odpowiadać. Najczęściej stosuje się czułości które pozwalają na obrócenie się o ~200 stopni (pierwotna pozycja myszy to środek podkładki, a po obrocie o te 200stopni mysz może być na jej krańcu.

4. Graj z przyjaciółmi, wiele osób gra samemu, co nie zawsze jest zbyt dobre, ponieważ często potrzebna nam jest dokładna pomoc, a wielu innych graczy nie dokońca rozumie nasze wypowiedzi, więc nie może nam pomóc.

5. Dawaj info, i pamiętaj, chat głosowy powinien służyć głównie do tego, czyli do raportowania naszym sojusznikom gdzie jest bomba, ile osób wchodzi na bombsite i ile oberwali.


Druga część będzie tworzona w tym dziale w temacie "Co zrobić żeby wyjść z Golda".


Pytania możecie zadać pod spodem w komentarzach, postaram się pomóc.


Pomogłem? Naciśnij "przyznaj punkt reputacji". To naprawdę wspiera.
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
4 Co zrobić żeby wyjść z Golda ? heap 4 3,651 15-09-2016, 08:14
Last Post: heap
  Jak zrobić własny skin? crtz 0 1,666 28-09-2014, 20:57
Last Post: crtz
  Jak zrobić ninja defuse? Owczak 0 6,786 20-09-2014, 12:22
Last Post: Owczak

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)