WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zdobyć movement ?
#1
4 
Tak jak pisałem w poradniku o wychylaniu, uważam że movement jest jedną z najważniejszych rzeczy, bardzo istotną, gdy chcemy dobrze grać, mieć dobry timing, i dobrze wychylać. Tradycyjne FAQ, i lecimy z poradami.


Co to znaczy mieć dobry movement ?

Mieć dobry movement, to znaczy zgrabnie unikać pocisków, rzucanych granatów, dobrze znać mapę, oraz różne skoki.


A jak ćwiczyć movement? bo kolega pyta.

Istnieje wiele, wiele, wieeeeeeele map treningowych, na których można poćwiczyć różne skoki. Wystarczy wpisać w warsztacie steam formułę "movement training", a naszym oczom ukaże się strona wypełniona różnymi mapami które wystarczy zasubskrybować. Po wejściu możesz przejść na fragment, na którym są umieszczone przeszkody w dokładnie tych samych miejscach co na mapach startowych. Na workshopowych mapach możesz ćwiczyć movement skacząc w dane miejsca, jak np. z respa ct, przez mida na boosta tt na mapie Cache. Po opanowaniu takiego skoku, można go wykorzystać w grze turniejowej, i zaskoczyć przeciwnika.

Ps. taka rada, z negevem biega się wolniej, elo :V


To wszystkie moje mądrości, ostatnia pewnie najbardziej przydatna. Jak pomogłem, to naciśnij "dodaj punkt reputacji", to postaram się skrobać coś więcej.
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Operacja Breakout - jak zdobyc wyższy level zetonu Szymon1337 1 3,991 04-10-2014, 18:08
Last Post: CyberSpider

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)