WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowa LEGENDARNA karta 7 listopad 2017
#1
Z okazji zbliżającego się rozszerzenia Koboldy i katakumby tylko dzisiaj możemy zdobyć darmową legendarną kartę, wystarczy zalogować się do gry i ją odebrać. Karta którą otrzymamy to Marin Szczawy Lis, jest to pierwsza z dostępnych kart zbliżającego się dodatku której wystawienie na pole bitwy kosztuje nas 8 kryształów a sama postać ma 6 pkt. ataku i 6 pkt. życia, dodatkowo przyzywamy przeciwnikowi stronnika 0/8 którego możemy zniszczyć aby otrzymać "fantastyczny skarb".

[Image: 8ba87267804479ac39e1d2cf89ed752bfb384efd...2b2afc.png]


Fantastyczny skarb to kolejne 4 nowe karty z których dostajemy prawdopodobnie 1 wylosowaną (jeszcze nie testowałem Oczko ) znajdziemy tam magię za 3 pkt many dzięki której dobieramy kartę i wypełniamy jej kopią całą swoją rękę, druga magia także kosztuje 3 kryształy i pozwala na dobranie 3 kart które będą kosztować nas 0 many, w skarbach znajdziemy także magię za którą również zapłacimy 3 kryształy i pozwoli ona na odkrycie legendarnego stronnika i przyzwanie 2 jego kopi na boisko, ostatnia z kart nagród to stronnik kosztujący tak jak w przypadku magi 3 pkt. many posiadający statystyki 6/6, prowokację oraz okrzyk bojowym "zastąp swoją rękę legendarnymi stronnikami".

[Image: ZUV19BK4FXPL1509706131716.jpg]


Wszystkie aktualnie zaprezentowane karty którymi już za niedługo będziemy mogli grać znajdziecie tutaj. Twórcy gry zapowiedzieli że w dniu premiery dodatku otrzymamy kolejną darmową legendarną kartę, będzie to broń z której będziemy korzystać przechodząc kolejne etapy misji. Nowe karty będą posiadały także nowe słowo kluczowe "Rekrutuj".


playhearthstone.com Wrote:„Rekrutuj” przywołuje losowego stronnika z twojej talii i pojawia się wyłącznie na kartach powiązanych z poszukiwaczami przygód w Koboldach i katakumbach. Karty z Rekrutacją będą wymagały podjęcia kilku decyzji przy tworzeniu talii, ponieważ mogą pojawić się ograniczenia, jak na przykład koszt many, które zmuszą was do ostrożnego dobierania stronników do swojej talii.


Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)