WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyłoniono pary ćwierćfinałów ESL MP w HearthstonePo zakończonej fazie grupowej ESL Mi
#1
Po zakończonej fazie grupowej ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone przyszła kolej na play-offy. Listę ćwierćfinalistów uzupełnili dwaj najlepsi zawodnicy z wczorajszej grupy D: Łukasz „Tuttek” Lipka oraz Michał „Aivanir Didenkow. Już 2-3 czerwca odbędzie się etap finałowy 16. sezonu ESL MP, w trakcie którego ośmiu uczestników będzie rywalizować o prestiżowy tytuł mistrzowski i nagrody, których pula sięga 20 000 złotych.

8 maja

Grupa D



18:00 Sevel 2:3 Tuttek BO5

19:00 MrCogito 1:3 Aivanir BO5

Mecz wygranych grupy D



20:00 Tuttek 3:0 Aivanir BO5

9 maja

Mecz przegranych grupy D



18:00 Sevel 3:1 MrCogito BO5

Decydujący mecz grupy D


19:00 Aivanir 3:0 Sevel BO5

\

W grupie D, zgodnie z oczekiwaniami, najlepiej poradził sobie reprezentant Illuminar Gaming. Tuttek najpierw wygrał 3:2 z Sevelem, a następnie, w meczu o pierwsze miejsce zbioru, pokonał Aivanira 3:0. Sam Aivanir zajął ostatecznie drugą lokatę po wcześniejszym pokonaniu Sevela, który wyeliminował MrCogito.

ćwierćfinały



matff vs wojekxd BO5

Convan vs Aivanir BO5

A83650 vs Noobuser BO5
Tuttek vs kamahl BO5


[size=undefined]ESL Mistrzostwa Polski w Hearthstone’a można oglądać na kanale oficjalnym kanale  ESL W puli nagród znalazło się 20 000 złotych.[/size]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)