WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skórki
#1
Siemka,
Można by zrobić opcję, gdzie była by możliwość wybrania innej skórki forum, ciemniejsza, kolorowa i co tam jeszcze się znajdzie.
Niby nic wielkiego, a oko by cieszyło Uśmiech
Reply
#2
Masz na mysli biały interfejs czy wszystko?
Reply
#3
Raczej myślę, o zmianie wszystkiego(czcionka, tła itp.) jeżeli jest to możliwe do jakiegoś stopnia Uśmiech
Reply
#4
Szczerze mówiąc to wątpię. O ile z czcionką i ew. kolorem interfejsu można pokombinować, to z tłem już raczej kiepsko. Ale kto wie.
Reply
#5
No, ale już z samą czcionką i tym kolorem było by ciekawiej, bo sam wolałbym dla przykładu ciemniejsze barwy Język
Ale to wiadomo, gusty są różne.
Reply
#6
nowego stylu napewno teraz nie będzie chyba że ktoś taki dla nas zrobi za darmo Uśmiech ale jakieś szczegóły można zmienić jeśli będzie to lepiej wyglądało tylko konkretnie co przeszkadza
Reply
#7
Ja na przykład wolałbym trochę ciemniejsze kolory niż biały, bo trochę po oczach daje wieczorem Język
Reply
#8
A nie można by było jakiegoś fajnego stylu z mybb ściągnąć? Dodać jakieś fajne rangi itp.? Gdybym umiał to bym zrobił styl, ale takiej umiejętności nie posiadam XD
Reply
#9
nie ma fajnych darmowych styli z mybb
Reply
#10
Serio przejrzałeś ok.9-10 stron i nic Ci się nie spodobało (te 5 stron odłożyłem na grupy). Zawsze pozostają jeszcze inne strony Oczko
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)