WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 vs 4 + bot (jak wygrać mecz z botem)
#1
W tym poradniku przedstawię jak działa bot, z tego co zauważyłem wiele graczy nie wie że bot nie musi od razu oznaczać przegranej i nie wie jak go kontrolować.

[Obrazek: 312371_2.jpg]


Jeśli w trakcie meczu turniejowego zdarzy ci się że jakiś gracz z twojej drużyny wyjdzie z gry i otrzymasz bota powinieneś pamiętać że nie jest on bezużyteczny ponieważ można go kontrolować po własnej śmierci za pomocą przycisku E jednak bot zazwyczaj umiera zaraz po rozpoczęciu rundy jeśli nikt nie potrafi go kontrolować. Pamiętaj że bot reaguje na komendy głosowe dostępne w cs go, po rozpoczęciu rundy powinieneś wypowiedzieć komendę "utrzymać pozycję" jednak nie rób tego za wcześnie ponieważ boty reagują na komendy dopiero po rozpoczęciu rundy, nie słyszą nic w czasie na kupowanie broni. Dzięki temu utrzymamy bota na respie a co za tym idzie pozostanie on przy życiu nawet do końca rundy i nie stanie się on już takim bezużytecznym graczem ponieważ sam możesz go przejąć. 


Musisz pamiętaj jeszcze o kilku rzeczach ...
Podawaj tylko raz komendę botu i jak najbliżej niego ponieważ jeśli będziemy cały czas naciskać "utrzymać pozycję" to bot zgłupieje i odmówi wykonania polecenia (bot to jest komputer i wystarczy mu raz powiedzieć co ma robić a jeśli cały czas podajesz mu komendę to tak samo jak byś otwierał kilka razy jakiś program na komputerze i liczył na to że się nie zatnie). Ważne jest także to żeby być blisko bota ponieważ słucha on tylko poleceń graczy którzy są przy nim na inne zazwyczaj odmawia. Jeśli w twojej drużynie ktoś inny zabezpiecza bota wydając poprawną komendę to ty już tego nie rób ponieważ dział to tak samo jak podawanie kilka razy tej samej komendy. Ostatnią radą którą mogę wam przekazać to aby nie używać innych komend do czasu aż bot nie zostanie przejęty przez innego gracza ponieważ może on na nie reagował

tu ten sam poradnik na steam, oceniajcie aby więcej ludzi go zobaczyło
Odpowiedz
skinySkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości