WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ago jak to się zaczęło ?
#1
1000 
Historia Ago Gaming zaczęła się od czasu gdy Damian "Furlan" Kiślowski opuścił Team Kinguin z powodu wydalenia go z drużyny. Damian wraz z Dominikiem "Gruby" Świderskim dogadali się aby razem stworzyć nowy zespół. Po kilku tygodniach ogłosili oni skład w którym występowali TOAO, Snatchie oraz phr u boku wyżej wspomnianych. Zaraz po tym została ogłoszona organizacja którą będą reprezentować była to oczywiście Ago Gaming.

Jednak jak znalazł się w tym składzie TOAO , Snatchie i phr ?
Odpowiedz jest prosta Gruby dostrzegł w nich duży potencjał który razem z Furlanem nie mogli zignorować. Na samym początku zawodnicy trenowali po 7-8 godzin dziennie, później jednak po 5-6 godzin, cała piątka dobrze wiedziała co chce osiągnąć.


[Obrazek: 1509444600.3413.jpeg]
FOTO: HLTV


17 Lipiec - Ago zajmuje 112 miejsce w światowym rankingu HLTV ale zawodnicy się tym nie przejmowali, wiedzieli bowiem że stać ich na więcej! Cały czas trenowali aby osiągnąć swój cel aż w końcu przyszedł pierwszy turniej na którym zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 2 miejsce w NGC Masters 2017! wtedy Ago Gaming znajdowało się już na 28 miejscu w rankingu HLTV! Furlan oraz Gruby nie spodziewali, że tak szybko osiągną swój cel. Następnym celem Ago jest dostanie się na Majora, są oni na dobrej drodze aby to osiągnąć. Już jutro możemy oglądać zmagania Ago o godzinie 10:30 czasu Polskiego przeciwko GODSENT w Europejskim Minorze. Życzymy wielu osiągnięć oraz sukcesów!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości