WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMA Hai [3]
#1
Witam,
przedstawiam trzecią część Ask Me Anything byłego midlanera ekipy C9, Hai`a .
Część pierwsza : http://webkiller.pl/temat-ama-hai_1634
Część druga : http://webkiller.pl/temat-ama-hai-2_1637
Oficjalny link do portalu reddit : https://www.reddit.com/r/leagueoflegends...9_hai_ama/

Standardowo, Q-> Question, A-> Answer

[Q] : Jaki jest jeden aspekt LCS, który chciałbyś zmienić ?
[A] : Hmm, szczerze to lubię format LCS jaki jest obecnie. Jedyna rzecz którą postrzegam negatywnie jest Auto Relegacja. Mogliby zrobić tak, że takie drużyny zaczynałyby z wynikiem 0-2 czy coś, byłoby bardziej interesująco.

[Q] : Jest to nieco personalne pytanie ale byłbym szcześćliwy gdybyś udzielił na nie odpowiedzi. Co dokładnie robiłeś jeżeli chodzi o leczenie kontuzji twojego nadgarstka ? Czy zrobiłeś prześwietlenie rentgenowskie lub MRI by potwierdzić diagnozę ? Jestem prawie pewien że myślisz że jest to zapalenie ścięgna spowodowane złą ergonomią, ale było to potwierdzone przez doktora ? Jestem dość zainteresowany gdyż również łagodnie umiarkowane problemy z nadgarstkiem.
[A] : Miałem prześwietlenie i byłem u najlepszego chirurga specjalizującego się właśnie w nadgarsktkach w mojej miejscowości. Powiedział że było to zapalenie ścięgna prawdopodobnie spowodowane przez moje ergonomiczne ustawienie nadgarstka i prawdopodobnie przez złe podnoszenie ciężarków.
Tak długo jak trwa leczenie, noszę taśmę KT i biorę leki leczące stan zapalny. Jest też parę ćwiczeń nadgarstkowych jakie robią podczas dnia, muszę również go mrozić od czasu do czasu ale jestem leniwy i nie zawsze mam potrzebny sprzęt pod ręką. Przebywanie przed komputerem tylko pogarsza sprawę, ale mam nadzieję że za miesiąc albo dwa wszystko będzie dobrze.

[Q] : Czy możesz napisać coś o kandydatach którzy mają możliwość zastąpienia cię ?
[A] : Będziemy próbowali każdego z kandydatów którzy się zakwalifikowali, dlatego takich kandydatów na pewno jest więcej niż tylko Yusui/Incarnation. Zapamiętaj, że nie mam aż takiego wpływu na to, kto mnie zastąpi. No, jakiś tam mam ale uważam, że powinna być to ostatecznie decyzja drużyny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości