WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMA Hai
#1
Witajcie!
Niedawno z ekipy Cloud9 odszedł midlaner "Hai", legenda świata esportu. Właśnie z tej okazji zorganizował "AMA" czyli Ask me anything.

Oficjalny link: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends...9_hai_ama/

Q-> Question, A-> Answer.

Q: [Pytania od Krepo] <Wstępniak jak bardzo lubi C9 i Hai`a> Co jest rzeczą nad którą najbardziej ubolewasz, coś, co bardzo chciałeś zrobić lecz ostatecznie nie mogłeś/potrafiłeś?
A: Największe pożałowanie ? Hmm, chyba byłby to fakt że myśleliśmy, że możemy skontrować pick Kassadina na  mistrzostwach świata sezonu trzeciego. Jestem niemal pewien, że gdyby nie mieli w swej drużynie Kassadina, wygralibyśmy to spotkanie przeciwko FNATIC. Było to bardzo duże przeoczenie.
Q: Co jest rzeczą którą zawsze będziesz pamiętać, moment, który sprawił że to wszystko było tego warte ? Jedno wspomnienie, które się wyróżnia.
A: Szczerze? Było to właśnie zakwalifikowanie się z chłopakami do LCS. Była to wielka ulga, być w LCS i zdać sobie sprawę z tego, że rok spędzony na tym by się zakwalifikować nie poszedł na marne. Na wierzchu tego wszystkiego była myśl że jestem z kolegami na których bardzo mi zależało, w zasadzie najlepszy zespół o który mógłbym prosić.
Q: A teraz coś o grze. Czy sądzisz, że Cloud9 mocno wyróżniało się na tle rówieśników jeżeli chodzi o grę zespołową. shotcalling (decyzje podejmowane przez zespół w trakcie gry) czy umiejętności indywidualne? Co zrobiło z C9 tak dominującą formację ? I czy sądzisz że reszta zespołów [amerykańskich] dogania/dogoniła ich ?
A: To zależy od tego o jakim sezonie mówisz, tak długo jak splity (sezony w lolu) wychodziły dla nas 25W-3L  i 24W-4L to byliśmy najlepsi w każdej roli mając jednocześnie okropny shotcalling / umiejętności mechaniczne. Mogliśmy robić wiele błędów przez które nie zostaliśmy ukarani i byliśmy w stanie outplayować ich pod względem mechanicznym (gdyż pod tym względem byli jeszcze słabsi). Bardzo istotną rzeczą była faza Pick/Bans, którą zrewolucjonizował Lemon (support C9) w Ameryce. Trochę to zajęło, nim drużyny dogoniły nas w wielu aspektach.


Jak na razie to odpowiedź Hai`a na pytania samego Krepo. Dalszą cześć zamierzam umieścić w innym poście.
Pozdrawiam, jw.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości