WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMA trenera FNATIC, Deilora
#1
Witajcie,
wczoraj trener FNATIC, topowej europejskiej formacji, stworzył na portalu reddit AMA (Ask me anything). Oficjalny link do portalu : http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/...league_of/

Niektóre pytania/odpowiedzi by me :
Q->Question ; A->Answer

Q: Co sądzisz o debacie : Maksymalnie agresywny styl vs Maksymalnie wydajny styl ? Jakie jest twoje zdanie?
A: Małe ryzyko nie pociąga za sobą maksymalnej efektywności. Powiedziałbym że to Prolly ma lepszą koncepcję (odniesienie do wywiadu [https://www.youtube.com/watch?v=QbrxcHmamSE&feature=youtu.be&t=5866]), jednak uważam że obaj mają swoje plusy i minusy.

Q: Czy sądzisz że obecny, ryzykowny styl gry FNATIC odzwierciedla Twoją personalną przeszłość ?
A: Trochę, lecz nie w taki sposób że zmuszam lub nauczam ich do grania w taki sposób. Użyłbym słowa "nakreślam" lub "zachęcam" do takiej gry.

Q: Czy jesteś zaniepokojony tym, że jeżeli meta pójdzie w mniej snowballowym kierunku to styl gry Fnatic stanie się mniej efektowny ?
A: Ani trochę. Myślę że możemy zaadoptować się do każdej mety. Ponadto uważam, że jeżeli potrafisz wystarczająco grać X championami/stylami/compami(Team Comp) to możesz być w stanie wygrywać w każdej mecie Uśmiech

Q: Jak dużo masz do powiedzenia w fazie Pick/Bans+Compoition ?
A: Powiedziałbym że całkiem dużo, jednakże wszystko jest przygotowane jeszcze przed rozpoczęciem gry. Ponadto przewiduje najbardziej nieprzyjemne wybory przeciwników, dlatego rzadko kiedy jesteśmy w dziwnych sytuacjach. Rzadko kiedy muszę także wymuszać pick na graczach Fnatic. Mam również bardzo ważną rolę przy dostosowaniu Compów którymi gramy.

Q: Huni powiedział że Febiven (midlaner Fnatic) grał słabiej na MSI (Mid-Season Invitatnional 2015) niż podczas scrimów vs SKT. Czy Febiven jest prawdziwym "bogiem" ? ("Is Febiven the real god?")
A : To prawda, grał słabiej niż podczas scrimów (btw Febiven na MSI grał fenomenalnie). Jest dobry lecz musi jeszcze popracować nad wieloma rzeczami.

Q: Czy uważasz, że mając w drużynie Rekklesa będziecie w stanie dodać parę stylów gry do waszej puli ? Na przykład będziecie w stanie zagrać pasywnym/skupiającym sie na farmieniu (Rekkles potrafi farmić i kerować w late game, kiedy mając Steelbacka musicie snowballować będąc w stanie wytrwać w late game).
A: Jeżeli chodzi o style gry - tak. Nie - jeżeli chodzi o Steelbacka wymuszającego na nas wczesny snowball. Nie sądzę byśmy zaczęli grać bardziej pasywnie, może jedynie w nielicznych, specjalnych scenariuszach.

-----------------------------
Pozdrawiam, jw
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rekkles znów w Fnatic! <leak> jw 0 1,244 13-05-2015, 16:32
Ostatni post: jw
  Skórki Fnatic, TPA i SKT T1 dostępne! Naiwek 0 931 09-05-2015, 16:11
Ostatni post: Naiwek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości