WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bard - Wędrujący Opiekun
#1
Nową postacią Ligi Legend nie okazał się Alchemik, jak były domysły i przypuszczenia, a Bard.

Widmowy wagabunda znany tylko jako Bard żyje poza fizycznym światem, w wymiarze nieznanym ludziom. Pojawia się tylko wtedy, gdy ktoś zagraża równowadze świata. Starożytny opiekun działa szybko i zdecydowanie, powracając do swojej wiecznej wachty, wyłącznie gdy ochroni Runeterrę przed katastrofą.

Tak oto prezentują się jego umiejętności:

Bierna

Starożytne Dzwonki,

Gdy Bard jest na Fields of Justice, pojawiają się święte dzwonki. Zebranie ich sprawia, że bohater ten otrzymuje premię do prędkości ruchu, punkty doświadczenia oraz many.

Meepy,

Bard przyciąga do siebie niewielkie duchy, znane jako meepy. Gdy zaatakuje, meep rzuca się w stronę celu, zadając dodatkowe obrażenia, a następnie powraca do świata duchów. Im więcej dzwonków zbierze Bard, tym więcej meepów się pojawi i tym potężniejsze będą.

Q

Kosmiczne Uwiązanie,

Bard wystrzeliwuje wiązkę duchowej energii w linii, zadając obrażenia i spowalniając pierwszego trafionego wroga. Gdy Kosmiczne Uwiązanie trafi przeciwnika, energia leci dalej, szukając kolejnego celu. Jeżeli trafi w ścianę, ogłusza pierwszy cel. Jeżeli trafi w drugiego wroga, ogłusza oba cele.


W

Ołtarz Opiekuna,

Bard przywołuje wzmacniający się ołtarz zdrowia na kilka sekund. Sojusznicy, którzy przez niego przejdą, otrzymują zdrowie i premię do prędkości ruchu. Wrogowie mogą na nim stanąć, aby go zniszczyć.

E

Magiczna Podróż,

Bard przywołuje portal na wybranej ścianie, który otwiera się po obu jej stronach, umożliwiając jednokierunkowe przejście każdemu bohaterowi, sojuszniczemu lub wrogiemu, który w niego wkroczy.

R

Zmiana Przeznaczenia,

Po krótkiej chwili Bard umieszcza w stazie wszystkie jednostki na wybranym obszarze: sojusznicze i wrogie, wliczając w to bohaterów, stwory, potwory i wieże. Są one niewrażliwe na wszystkie obrażenia, dopóki efekt nie przestanie działać.Patrząc na jego zestaw umiejętności, Bard będzie otrzymywać bonusy za "zwiedzanie" mapy. Dodatkowo portale dodające mobilność drużynie, oraz leczenie tworzą z niego doskonałego pomocnika. Podczas walk drużynowych wykorzystać swoje umiejętności do odebrania smoka/barona wrogowi, dzięki swoim portalom oraz ultimate. Dzięki jego portalom będziemy mogli czuć się bezpieczniej wiedząc, że w każdej chwili możemy się bezpiecznie wycofać.

Tak oto jak prezentuje się wizualna strona nowej postaci:
[Obrazek: Lol-Bard.jpg]
[Obrazek: bard2.jpg]
[Obrazek: lo3dqi.jpg]
Odpowiedz
#2
Szkoda, że jak na razie rzadko wybierany bohater :[
Skille ciekawe, szczególnie e i ultimate, jednak faza lane`owania może być problemem.

Samo "W" nie wystarcza na wyższych ligach, a jednak Bard zmuszony jest roamować by w pełni wykorzystać pasywkę.
Także szkoda :-| Bo te ganki junglera z wykorzystaniem Magicznej Podróży, mmm <3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości