WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Challenger League
#1
[Obrazek: 1.jpg]

Challenger League! jest to nawa liga online w CSGO która zapewnia nas że dołoży wszelkich starać aby każdy z was wspominał ten Turniej/Ligę najlepiej jak to tylko możliwe dzięki ich możliwościom i zasobom, jak i masą rąk chętnych do pracy. 

Wszystkie szczegółowe informacje na temat ligi będą udostępniane na ich fanpagu oraz grupie steam na które serdecznie zapraszamy

Fanpage: https://www.facebook.com/challleague/
Grupa steam : http://steamcommunity.com/groups/turniejwcs

Cytat:Mamy zamiar stworzyć największy projekt tego typu w Polsce i do tego będziemy dążyli! Już niedługo ujrzymy 1 oficjalny konkurs na naszym fanpage, więc radzimy uważać ! B-)

Jeżeli macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez facebooka Uśmiech! Pjąteczka i do usłyszenia wszystkim!
Założyciel ligi

Z nieoficjalnych informacji zebranych dotychczas wiemy że:

1. Będzie aż 128 slotów w turnieju!
2. Nie ma taryfy ulgowej dla znanych drużyn. Wszyscy muszą brać udział w klasyfikacjach i twardą ręką walczyć o dalsze miejscu w turnieju.
3. Mecze będą rozgrywane metodą Single elimination drużyna przegrana niestety odpada z turnieju.
4. Przeciwnicy zostaną rozlosowane na Materiale Video
5. Już niedługo ujawnią castera który użyczy swojego głosu do meczów ćwierć,pół, oraz finałowych turnieju a w między czasie będą też starać się  skomentować niektóre mecze w grupach.
6. Wpisowe do turnieju będzie wynosiło 5 euro. 2 klucze bądź 2 skiny o takiej wartości. Organizatorzy uważają że to nie aż tak dużo biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie pula nagród będzie wynosiła aż 2000zł + Nagrody pocieszenia i niespodzianki podczas turnieju!
7. W trakcie trwania turnieju możemy oczekiwać też wielu ciekawych niespodzianek, między innymi Show Match.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości