WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowa strona eSportowa dla twojej drużyny
#1
Jest to poradnik dla drużyn które nie posiadają jeszcze własnych stron a chciałyby taką mieć nie wydając żadnych pieniędzy, co więcej nie będzie to strona wyglądająca jak z początku internetu a w pełni profesjonalna, funkcjonalna i intuicyjna strona.

[Obrazek: esify-light.png]

Esportsify.com bo to tym portalu mowa jest to narzędzie dla eSportowych drużyn dzięki któremu powstanie wasza strona. Rejestracja jest bardzo łatwa, wystarczy podać nazwę drużyny w formie adresu jaki ma mieć strona czyli bez spacji, kliknąć GET ESPORTSIFIELD, później zalogować się przez steam, twitch lub twitter i ostatecznie podać e-mail na który przyjdzie link weryfikacyjny. Po aktywacji zaczynamy już tworzyć własną stronę podając ponownie nazwę oraz wybierając jeden z 6 darmowych styli z możliwością edytowania ich kolorystyki.

Kiedy przebrniemy już przez etap rejestracji możemy w końcu odwiedzić własną stronę oraz panel administratora przypominający ten z wordpressa gdzie zaczynamy personalizować niemal wszystko. Ustawiamy sobie własne logo, tło jeśli chcemy, drużyny jakie posiada nasza organizacja, dodajemy newsy, sponsorów oraz profile społecznościowe i wiele więcej. Pamiętać powinniśmy że strona na początku jest widoczna tylko dla admina do czasu aż uzupełnimy potrzebne informacje w PA, tam otrzymujemy informację co powinniśmy zrobić aby strona ruszyła jednak musimy przynajmniej trochę znać język angielski lub portugalski ponieważ do wyboru są tylko te 2 języki.

Strona jest w 100 % darmowa jednak w panelu administratora można wykupić wyłączenie reklam za 9,95 $ na miesiąc. Płatną opcją jest także możliwość wykupienia stylu premium których jest również 6 tak jak tych darmowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości