WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ankieta: Ile maksymalnie mógłbyś zapłacić za profesjonalne logo?
Ankieta jest zamknięta.
Do 100 zł
0%
0 0%
300 zł
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego Twój wizerunek jest ważny w ESPORCIE?
#1
Wygrywasz wielki turniej! Gratulują Ci wszyscy gracze, media zapraszają na wywiady, rośnie Ci ilość fanów na insta i… po miesiącu wszyscy o Tobie zapominają. Dlatego, że nie masz tego czegoś co nazywamy wizerunkiem! 

Po pierwsze. Nie ważne czy jesteś profesjonalistą, pół profesjonalistą czy amatorem, twórz sobie wizerunek.
Twoi fani lubią widzieć, że rozwijasz się na wielu płaszczyznach. Ci gracze, którzy posiadają profesjonalne logo i grafiki w mediach społecznościowych są traktowani poważnie. Fani widzą, że Ci gracze traktują esport poważnie i jeszcze bardziej do nich lgnął.

Po drugie. Przemyślana strategia promocyjna zwróci na Ciebie uwagę sponsorów.
Kiedy zaczniesz stawać się rozpoznawalną to właśnie sponsorzy mogą zaoferować Ci wsparcie materialne i szeroką perspektywę na przyszłość. Dzięki temu zrealizujesz swoje marzenia.

Po trzecie. Twój wizerunek czyli to jak postrzegają Cię inni jest kluczem do sukcesu. Zastanów się, czy pamiętasz wszystkich zwycięzców turniejów w których brałeś udział? I dlaczego pamiętasz ich tylko kilku? Bo tylko oni mieli stworzony wizerunek – reprezentowali sobą coś więcej niż grę.
 
Kreowanie własnego wizerunku nie wymaga zatrudnienia agencji PR-owej, ani kilkunastotysięcznych budżetów. Pierwsze kroki możesz stawiać samodzielnie i efektywnie z naszą pomocą. Dopasujemy się do Twoich potrzeb i możliwości materialnych.


Dlaczego LOGO kosztuje? <--- link
[Obrazek: 1*XSwy6NkeT3NHVbYaCIORNw.jpeg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości