WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DoGry.pl - wykonuj zadania i odbieraj nagrody
#1
Strona Dogry.pl oferuje swoim użytkownikom wiele form zdobywania punktów które możemy później wymieniać na nagrody lub brać za nie udział w losowaniach. Ilość zdobywanych przez nas punktów różni się w zależności od trudności zadania ale nawet wykonując tylko te najprostsze szybko uzbieramy wystarczającą ilość punktów aby odebrać swoją pierwszą nagrodę.

[Obrazek: OGV4GQw.png]


NAGRODY:


Strona oferuje 2 rodzaje odbierania nagród, pierwsza to udział w losowaniach gdzie można walczyć o np. skiny do CSGO, gry, dodatkowe punkty na stronie, skórki do LoL'a i inne przedmioty z gier, im droższa nagroda tym więcej osób musi wziąć udział w losowaniu a nasze szanse na wygraną są mniejsze. Raczej nie polecam tej formy odbierania nagród ponieważ jest to loteria i mamy małe szanse na wygraną chociaż raz udało mi się wylosować 1 losowy klucz steam który później okazał się jakaś tanią gierką za parę centów.

Drugą opcją jest po prostu odbieranie nagród jednak jak się domyślacie są one znacznie droższe niż losy ale nagroda jest pewna, dla porównania udział w losowaniu o losowy klucz na steam kosztuje 20 pkt. a jeśli kupimy go od razu to zapłacimy 799 pkt. W zakładce "Odbieraj nagrody" podobnie jak w zakładce "Dołączaj do konkursów" do wyboru mamy skiny CSGO, gry, skórki do LoL'a, rożnego rodzaju waluty w grach ale także pieniądze na Paysafecard, Xboxa, PlayStation i inne platformy związane z grami.


ZBIERANIE PUNKTÓW:


Niektóre zadania są banalnie proste ale niestety dostajemy za nie najmniej punktów jednak większość z nich można wykonywać codziennie dzięki czemu z czasem uzbieramy na wymarzoną nagrodę. 5 pkt. dostajemy już za samo codzienne logowanie się później możemy przejść do zakładki "Zbieraj punkty" i wybrać czy chcemy wykonywać zadania jednorazowe, wielokrotne czy może chcemy kupić punkty co jednak mija się z celem chyba że akurat brakuje nam paru pkt. do jakiejś nagrody i nie chcemy dłużej czekać.

Zadania jednorazowe zazwyczaj wymagają rejestracji na rożnych portalach, często grach przeglądarkach w których czasami po za samą rejestracją będziemy musieli jeszcze wykonać jakieś dodatkowe działanie np. osiągnąć 1 lvl w grze, za te zadania możemy zgarnąć nawet kilka tysięcy pkt.

Zadania wielokrotne są o wiele prostsze i przyjemniejsze ale mniej płatne. Dla graczy CSGO jest super oferta w której otrzymujemy 5 pkt. za każdą godzinę grania z adresem strony w nicku (robimy to co lubimy i zbieramy punkciki bez wysiłku) możemy także oceniać zdjęcia, brać udział w ankietach, oglądać trailery lub instalować różne programy na komputer i telefon. Strona posiada także system poleconych, otrzymujemy 3000 pkt. za każdego poleconego który odbierze swoją pierwszą nagrodę, jednak nie może to być nikt z naszej rodziny chyba że korzysta z innej sieci ponieważ w innym wypadku będzie to traktowane jako multikonto. Zarejestruj się z naszego reflinka i odbierz swoją nagrodę, pomożesz nam tym samym uzbierać na jakąś ciekawą nagrodę którą później użyjemy w naszym konkursie.
Odpowiedz
#2
W sumie to mi się nie zdarzyło tam nic wygrać, ale ciągle któryś z moich znajomych o niej wspomina, że coś wygrał, więc raczej strona działa, i ma się dobrze. Oczywiście gdy bierze się udział w losowaniach tych skinów to wszystko polega tam na szczęściu.
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Odpowiedz
#3
Dzięki, przyda się Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości