WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fable: Zapomniane Opowieści. Recenzja.
#1
Gra wydana w 2005 roku przez Microsoft Studios. Gra początkowo wydana na xboxa, później przeniesiona na PC.(opisuję wersję PC) Gra na PC została nieco polepszona poprzez nowe zadania, potwory lokacje, części fabuły, opcjonalne misje, zaklęcia, zbroje i bronie oraz lepszą grafikę. Grę zaczynamy jako młody chłopiec, a kończymy jako starzec. Wygląd nie opiera się tylko na tych paru zmarszczkach w kwiecie wieku, lecz także na postawie i masie mięśni. Jeżeli postępujemy źle zaczną nam rosnąć rogi, czy też zaczną zlatywać się obok nas robaki, zaś jeżeli pomagamy ludziom będziemy chodzącymi ideałami. To od nas zależy, czy będziemy postrzegani jako praworządny obywatel Albionu, czy też jako siejący strach wśród ludu "potwór". NPC mają własne uczucia, którymi reagują na naszego bohatera, wyśmiewają go, boją się, cieszą lub też nie z jego wizyty. W grze szkolimy 3 główne moce jakimi są:
siła-potrzebna do podnoszenia przedmiotów, oraz do zadawania większej ilości obrażeń przeciwnikom.
umiejętność-głównym jej celem jest strzelanie z łuku, które na początku jest trudno opanować, ale może się przydać w późniejszych etapach gry.
wola-używana do posługiwania się magią. Możemy szkolić się w kilku dziedzinach woli. Jedne są przydatne w walce na dystans, inne zaś w walce w zwarciu.
W grze wykonujemy zadania dla mieszkańców Albionu, ale mamy zazwyczaj ich kilka do wyboru, i trzeba uważać na jego trudność, bo nie zawsze uda się nam im sprostać za pierwszym razem. Po wykonaniu zadania otrzymujemy doświadczenie oraz sławę wśród mieszkańców.
Gra bardzo mnie wciągnęła i bardzo zaskoczyła wymaganiami jak i grafiką. Na moim starym komputerze nigdy nie grałem w grę z lepszą grafiką. W mojej ocenie 8,5-9/10.
[Obrazek: 76561198143705046.png]

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości