WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fareeha Amari
#1
Fareeha Amari ma poczucie obowiązku we krwi. Pochodzi z rodziny o długiej i bogatej tradycji wojskowej, a jej największym pragnieniem jest oddana służba w imię honoru i sprawiedliwości.
Jako dziecko Fareeha marzyła o tym, aby pójść w ślady swojej matki i dołączyć do międzynarodowej organizacji pokojowej Overwatch. Zaciągnęła się do armii egipskiej, a upór, wytrwałość i zdolności taktyczne sprawiły, że szybko wspięła się po szczeblach kariery wojskowej. Jako odważny dowódca zaskarbiła sobie lojalność podwładnych. Wieloletnia, przykładna służba sprawiła, że Fareeha miała realne szanse na wstąpienie w szeregi Overwatch, lecz zanim mogła tego dokonać, organizację rozwiązano.
Fareeha ukończyła służbę wojskową z wyróżnieniem za wybitne zasługi. Następnie otrzymała propozycję pracy w Helix Security International, prywatnej firmie ochroniarskiej zajmującej się nadzorem ośrodka badawczego nad sztuczną inteligencją pod płaskowyżem w Gizie. Ten tajny obiekt był uznawany za kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa nie tylko w regionie, ale również na całym świecie. Fareeha chętnie podjęła się nowego zadania i została przeszkolona w pilotowaniu Raptora VI generacji – eksperymentalnego kombinezonu bojowego zaprojektowanego z myślą o dużej mobilności i olbrzymiej sile rażenia.
Obecnie działa pod kryptonimem „Fara” i strzeże ośrodka badań nad SI. Choć smuci ją myśl o nieistniejącej już Overwatch, wciąż marzy o walce w imię szczytnych ideałów i uczynieniu świata lepszym.
Umiejętności

WYRZUTNIA RAKIET  
Fara wystrzeliwuje ze swojej głównej broni rakiety o rozległym polu rażenia, które zadają dotkliwe obrażenia.
 SKOK ODRZUTOWY  
Dzięki silnikom odrzutowym jej kombinezonu Fara może błyskawicznie unieść się wysoko w powietrze.
 


PRZYTŁACZAJĄCY STRZAŁ  
Fara używa wyrzutni w nadgarstku kombinezonu. Pocisk rakietowy odrzuca trafionych przeciwników.
 


SALWA  
Fara steruje ciągłą salwą minirakiet, która może niszczyć grupy przeciwników.osiągnięcia 
                ŚMIERĆ Z POWIETRZA: Zabij Farą 4 wrogów z rzędu, nie dotykając ziemi, w szybkiej grze/rywalizacji.OPUŚCIĆ                                     TEREN!: Odrzuć wroga Porażającym Strzałem Fary tak, aby zginął, w szybkiej grze/rywalizacji.
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości