• 4
  • 5
Fnatic wygrywa IOS Pantamera.
#1
Szwedzki zespół wygrał odbywające się w Sztokholmie zawody Counter Strike Globall Offensive. Turniej został zorganizowany na zasadzie "każdy na każdego" oznacza to, że każda drużyna musiała ze sobą zagrać, a ta która zdobyła najwięcej punktów trafiała do finału. Taką drużyną był Titan z Francji. Fnatic zanim dostało się do finału musiało w półfinale pokonać EnVyUs (stare LDLC). Finał rozpoczął się na mapie de_cache, gdzie Fnaticy zakończyli pierwszą połowę z wynikiem 13:2. Druga połowę rozpoczęli po stronie TT i tam przegrali 10 rund i w międzyczasie wygrali 3. Co dało im zwycięstwo na pierwszej mapie z wynikiem 16:13. Drugą mapą było de_inferno. Tutaj gra była bardziej wyrównana pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7. Druga połowa wyglądała podobnie i doprowadziła do dogrywki. Mapa skończyła się wynikiem 22:20 dla Fnaticów czyli 2:0 w mapach.