WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gambit Gaming bez midlanera
#1
Gambit Gaming, występujący w europejskich LCS'ach zmuszony jest znaleźć zastępcę dla swojego gracza na środkowej alei Sebastiana „niQa” Robaka. Sebastian zmuszony jest do opuszczenia drużyny ze względu na jego problemy ze zdrowiem. Informacja jest potwierdzona przez Leviatana, trenera Gambitu na Twitterze.

"Man I guess I need to be a bit more careful with who I share information with. Either way, yea Niq is sick and we need to find a mid"

"Sądzę, że muszę uważać z kim dzielę się tą informacją. Z drugiej strony, tak, Niq jest chory i musimy znaleźć nowego midlanera"


"Dunno if niq will be back in time for next week, but we're preparing for the worst - Niq is a good player and we love him"

"Nie wiem czy Niq wróci do nas w następnym tugodniu, ale jesteśmy przygotowani na najgorsze - Niq jest dobrym graczem i kochamy go"


Gambit Gaming rozważa zwerbowanie do drużyny Marcina "Koriego" Wolskiego, który raczej na dobre zamierza opuścić MYM po sytuacji jaka go spotkała. Marcina wciąż obowiązuję kontrakt z MYM'em i aby przejść do Gambitu drużyny musiały by to uzgodnić same. Jednakże MYM nie powinien robić problemów z odejściem Koriego.

Na wypadek gdyby Marcin nie przyłączył się do Gambitu, mają oni rezerwowego gracza. Jest nim szwed Felix „betsy” Edling. Felix nie ma zbyt dużego doświadczenia ze sceną e-sportową, chociaż pełni on rolę suba w H2k-Gaming.
[Obrazek: lo3dqi.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Diamondprox opuszcza Gambit Gaming. jw 0 1,919 04-12-2015, 01:08
Ostatni post: jw
  Steelback na testach w Gambit Gaming! Naiwek 0 926 09-05-2015, 16:22
Ostatni post: Naiwek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości