• 4
  • 5
Gamers2 odpada z ESL One.
#1
Nasi rodacy odpadli z kwalifikacji do ESL One Katowice 2015. Wszystko zaczęło się na mapie de_cache, gdzie przegrali z CLG 16:14. Nie oznaczało to jeszcze odejścia Polaków z zawodów. Drugi mecz rozstrzygnął o wszystkim. Był rozgrywany z rosyjskim PiTER na mapie de_mirage. Polacy wygrali nożówkę i zaczęli po lepszej stronie jaką jest CT. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4. Po stronie TT nie szło im najlepiej. Podpatrzyli taktyki przeciwników i przez dłuższy czas atakowali jedynie na BS A. Gdy wyniki były już bardzo wyrównane zaczęto atakować B i tam wybili się na prowadzenie. Wynik wynosił 15:14 dla Gamers2 wystarczyłaby jedna runda aby wygrać. Atak przygotowano na B. Szybko zajęli BombSite i podłożyli pakę, niestety nie udało im się jej upilnować i rozpoczęła się dogrywka. Nasi po stronie TT wygrali 2 rundy, ale niestety PiTER okazał się lepszy. W wielu rundach brakowało tych kilku punktów HP do wygranej. Nieraz były rozgrywane sytuacje 1 vs 1, które Rosjanie wygrywali z dosłownie małą liczbą HP. Szkoda trochę Polaków. Innocent pokazał naprawdę przepiękną grę, reszcie też niczego nie brakowało, ale on moim zdaniem wykazał się najlepiej.

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)