WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historie bohaterów - Heimerdinger
#1
Z dziennika profesora Cecila B. Heimerdingera

14.10

Godz. 09:15

Aktualne warunki meteorologiczne w Bandle City wydają się optymalne. Ciśnienie atmosferyczne nadaje się idealnie do dzisiejszych eksperymentów!

Oto piąta próba mojego Tridyminiumobulatora tego popołudnia. Trzeba było wprowadzić drobne poprawki – poprzednim razem przypaliłem sobie wąsy. Muszę dostosować przepustowość energii.

Godz. 16:00

Tridyminiumobulator w dalszym ciągu nie osiągnął zamierzonej wydajności energetycznej! Potrzebne będą dalsze wyliczenia. Tymczasem udało mi się odkryć coś bardzo ciekawego.

Podczas powrotu do domu po dzisiejszych testach minąłem grupę młodych Yordlów, rzucających do siebie kulisty przedmiot. Cóż za prosta koncepcja – rzucają go komuś, łapią, rzucają do kolejnego Yordla, i tak w kółko. Zauważyłem jednak, że pomyłki w obliczeniach Yordlów były przyczyną wielu błędów. Wskutek braku konsekwencji pod względem celności tzw. „piłka” często upada na ziemię. Istnieje szereg sposobów na usprawnienie tej procedury. Po zebraniu odpowiedniej ilości danych od uczestników gry przeprowadziłem obliczenia, z których wynika, że gdyby rzucali piłkę ze stałą prędkością i pod stałym kątem, współczynnik zabawy zwiększyłby się o 44,57%! Muszę się nad tym zastanowić wieczorem.

15.10

Godz. 05:20

Eureka! Znalazłem rozwiązanie.

Udało mi się opracować zautomatyzowany miotacz piłek. Nazwałem go roboczo H-28G. Miota on piłkę ze stałą prędkością i trajektorią, dzięki czemu druga osoba będzie zawsze w stanie złapać piłkę. Ponadto automatycznie namierza on najbliższego Yordla (jeśli w pobliżu jest więcej niż jeden), dzięki czemu każdy będzie mieć swoją kolej. Zamierzam zademonstrować dziś swój wynalazek młodym Yordlom.

Powinienem też dodać, że dziś z rana poplamiłem swoje buty kwasem. A to feler.

Godz. 10:30

Przetestowałem dziś automatyczny miotacz. Nie poszło tak, jak chciałem. Dziatwie spodobał się mój wynalazek, ale gdy go włączyłem okazało się, że zbyt mocno rzuca piłkę! Nawet po ustawieniu najniższej mocy piłka przewracała Yordlów. Najwyraźniej źle obliczyłem siłę ich rzutów. Wkrótce wprowadzę niezbędne poprawki.

Jak na razie moim priorytetem jest Tridyminiumobulator. Muszę go naprawić jeszcze przed lunchem. Gdy już będzie sprawny, trzeba go będzie przetestować gdzie indziej. Bandle City okazało się marnym poligonem doświadczalnym.

16.10

Godz. 15:55

Najwyraźniej w mieście pojawił się olbrzym. Tego typu zjawiska bywają niezwykle denerwujące – hałas przeszkadza mi w pracy!

Muszę dziś sprawdzić, co z rybkami w akwarium. Ostatnio są coś ciche...

17.10

Godz. 10:40

Słyszałem, że podczas wczorajszych zajść z olbrzymem rannych zostało wielu Yordlów. Jeśli to się wkrótce nie skończy, niezbędna będzie interwencja. Mam nadzieję, że H-28G nadal działa. Straciłbym zbyt wiele czasu, gdybym teraz musiał go budować od nowa.

Godz. 16:30

Znów jest cicho. Olbrzym uciekł. Wygląda na to, że przemówiliśmy mu do rozsądku. Jutro muszę wrócić po H-28G, gdy już uporam się z pilniejszymi sprawami. Tridyminiumobulator jest już prawie gotowy!

18.10

Godz. 08:30

Dzisiejszy dzień pełen był wrażeń. Podczas badań usłyszałem tajemnicze pukanie do drzwi. Okazało się, że przed wejściem do mojego laboratorium zebrało się chyba całe miasto. Zazwyczaj w takich sytuacjach musiałem się nasłuchać narzekań na moją pracę. Tym razem jednak tłum wiwatował!

Wygląda na to, że jeden z młodych Yordlów wykorzystał prototyp H-28G, o którym zupełnie zapomniałem pośród tego całego rozgardiaszu wywołanego przez olbrzyma. Wykazał się on bystrością umysłu – wykorzystał mój wynalazek jako prowizoryczne działko! Wyobraźcie sobie, że zdołał za jego pomocą wystraszyć olbrzyma! Cóż za pomysłowy młodzieniec!

W najbliższej przyszłości chętnie zaprosiłbym jego mózgowie, pokrewne mojemu, do współpracy. Mam wielkie plany, a jego pomoc bardzo by mi się przydała. Najpierw jednak musiałby opuścić Bandle City - moje plany wymagają o wiele większego poligonu doświadczalnego.

Runeterra powinna wystarczyć!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Historie bohaterów - Zyra Jajomiot 0 636 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zilean Jajomiot 0 494 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Ziggs Jajomiot 0 515 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zed Jajomiot 0 446 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zac Jajomiot 0 521 16-11-2016, 20:43
Ostatni post: Jajomiot

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości