WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historie bohaterów - Jinx
#1
Celem życiowym Jinx jest sianie zniszczenia. Z każdą wizytą pozostawia po sobie chaos i panikę. Ta stuknięta kryminalistka nienawidzi nudy. Z olbrzymią radością doprowadza do katastrofy za katastrofą w najnudniejszym jej zdaniem miejscu na świecie: Piltover. Dzięki arsenałowi swoich zabójczych zabawek wywołuje największe i najgłośniejsze wybuchy – co zawsze szokuje i zaskakuje bezsilnych stróżów prawa. Nigdy nie dając się złapać, ulubioną zabawą Jinx jest denerwowanie policji z Piltover – zwłaszcza Vi.

Piltover od dawna jest znane jako Miasto Postępu, miejsce, gdzie od zawsze panował spokój i porządek. Ta sielanka została przerwana, gdy w mieście pojawił się nowy przestępca. Ten tajemniczy złoczyńca przepuścił serię ataków, które naraziły na niebezpieczeństwo całe miasto i stanowiły największą falę zbrodni w historii Piltover.

W końcu udało się zidentyfikować sprawczynię tych bezsensownych zbrodni. Mimo że pochodzenie młodej dziewczyny było okryte tajemnicą, kilku osobom udało się zauważyć hextechowe elementy w jej broni, a na jej ubiór składały się stroje popularne w Zaun. Ponieważ jej przybycie zawsze wiązało się z dużymi kłopotami, ci, którzy się z nią spotkali, wkrótce nadali jej imię: Jinx.

Gdy działania Jinx przybrały na skali, Caitlyn, szeryf Piltover, ogłosiła stan wyjątkowy i zorganizowała obławę, obejmującą swym zasięgiem całe miasto. Nie rezygnując ze starych nawyków, Jinx ogłosiła, że celem jej następnego ataku będzie najlepiej strzeżony budynek w mieście – skarbiec Piltover – rzucając nieugiętej funkcjonariuszce rękawicę. Przyozdabiając fasadę skarbca karykaturą Vi oraz dokładną datą i godziną planowanego ataku, Jinx wystosowała w ten sposób zaproszenie dla strażniczki prawa, by ta powstrzymała ją przed rabunkiem.

Postanowiwszy wsadzić wichrzycielkę za kratki, Vi stanęła na czatach przed skarbcem, czekając na przybycie Jinx. Zgodnie z nabazgroloną obietnicą, Jinx stawiła się w wyznaczonym czasie. Wiedząc, że to szansa na schwytanie przestępczyni, Vi rzuciła się za nią do wnętrza budynku. Przebijając się przez kolejne ściany goniła śmiejącą się Jinx, która rozświetlała wnętrze ewakuowanego skarbca kolorowymi wybuchami. Vi wreszcie ją dogoniła, ale dla Jinx nie był to koniec. Z szaleńczym śmiechem wystrzeliła salwę rakiet, zawalając cały budynek.

Gdy Vi wreszcie wygrzebała się spod gruzu, po Jinx nie zostało ani śladu. Żeby jeszcze pogorszyć sytuację, ze skarbca nie zniknęła nawet jedna złota moneta. Zamiast tego, przestępczyni pozostawiła wiadomość pożegnalną dla swojej ulubionej policjantki – wyzwanie widoczne na niebie Piltover. Światła miasta ułożyły się w napis otwarcie kpiący z Vi: „Nigdy mnie nie złapiesz”. Gdy Vi czytała wiadomość, słyszała odległy śmiech swojego nowego nemezis, a miasto pogrążyło się w całkowitej ciemności.

„Spójrzcie – w tym pudełku znajduje się to jak bardzo się przejmuję! Ojej – jest puste!”
-- Jinx
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Historie bohaterów - Zyra Jajomiot 0 483 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zilean Jajomiot 0 361 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Ziggs Jajomiot 0 385 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zed Jajomiot 0 317 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zac Jajomiot 0 399 16-11-2016, 20:43
Ostatni post: Jajomiot

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości