WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historie bohaterów - Lissandra
#1
Magia Lissandry przeistacza czystą moc lodu w coś mrocznego i straszliwego. Dzięki czarnemu lodowi nie tylko zamraża, ale i przebija oraz miażdży wszystkich, którzy stawią jej czoła. Wśród przerażonych mieszkańców północy znana jest jako „Lodowa Wiedźma”. Prawda jest o wiele gorsza: Lissandra bezcześci naturę i chce sprowadzić na świat nową epokę lodowcową.

Wieki temu Lissandra w zamian za moc zdradziła swoje plemię na rzecz złych istot, znanych jako Mroźni Obserwatorzy. Był to ostatni dzień, kiedy w jej żyłach płynęła gorąca krew. Dzięki spaczonym członkom plemienia i Obserwatorom spadła na krainę niczym zamieć. Wraz z rozwojem jej imperium, świat stawał się coraz zimniejszy, a ziemię skuł lód. Kiedy Obserwatorów pokonali starożytni bohaterowie, Lissandra nie straciła wiary i poprzysięgła, że przygotuje świat na ich powrót.

Lissandra starała się wymazać wszelkie wzmianki o Obserwatorach ze świata. Za pomocą magii przyjęła ludzką formę i udawała różnych wieszczów i mędrców. W przeciągu kilku pokoleń przekłamała opowieści Freljordu, zmieniając historię jego mieszkańców. Dzisiaj opowieści o Obserwatorach traktuje się jak bajki dla dzieci. Jednak oszustwo to jej nie starczyło - Lissandra potrzebowała też armii.

Jej wzrok spoczął na szlachetnym plemieniu Mroźnej Straży. Wiedziała, że spaczenie ich zajmie całe wieki, więc podjęła się największego oszustwa w swym życiu. Zamordowała wodza plemienia i zaczęła się pod niego podszywać. Następnie, powoli zaczęła wypaczać tradycje plemienia. Kiedy jej ludzka forma zaczęła się starzeć, upozorowała własną śmierć i zamordowała swojego następcę, by ukraść jego tożsamość. Z każdym pokoleniem plemię stawało się coraz bardziej odizolowane, okrutne i spaczone. Dziś świat wciąż uważa, że to szlachetny lud, który walczy ze złymi istotami, takimi jak Lodowa Wiedźma. Tak naprawdę jednak plemię jej służy i marzy o powrocie Obserwatorów.

Lissandra wie, że tego dnia państwa świata upadną, a świat odrodzi się w lodowym obliczu.

„Zamknij oczy i daj się pochłonąć chłodowi.”
-- Lissandra
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Historie bohaterów - Zyra Jajomiot 0 516 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zilean Jajomiot 0 390 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Ziggs Jajomiot 0 408 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zed Jajomiot 0 342 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zac Jajomiot 0 424 16-11-2016, 20:43
Ostatni post: Jajomiot

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości