WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historie bohaterów - Lucian
#1
Lucian włada potężną bronią przepełnioną starożytną mocą i chroni ludzkość przed nieumarłymi. Jego determinacja nigdy nie słabnie, nawet w obliczu przerażających istot, które niszczy oczyszczającym ogniem. Lucian ma poważną misję ─ uwolnić duchy tych, którzy trwają w nieśmierci, w tym jego ukochanej.

Tak jak starożytna broń, którą władali, Lucian i jego żona Senna wykuci byli z tej samej skały. Przez lata wspólnie walczyli ze złem na Runeterze, rozświetlając mrok i oczyszczając spaczonych. Byli wcieleniem praworządności: oddanie Senny dla ich sprawy nigdy nie słabło, a ciepło i dobroć Luciana wzruszały wiele spośród ocalonych ofiar. Byli niczym dwie połówki, oddani i nierozłączni.

Chociaż Lucian i Senna oglądali sceny, które złamałyby większość wojowników, były one niczym w porównaniu z tym, co spotkało ich na Wyspach Cienia. Gdy upiorni mieszkańcy tego przeklętego miejsca zaczęli pojawiać się na Runeterze, Lucian i Senna zwalczali ich na każdym kroku. Była to trudna praca, ale niezłomna para zwyciężała za każdym razem, aż do spotkania z Threshem, kolekcjonerem dusz. Lucian i Senna stawiali już czoła tak koszmarnym stworom, ale spryt i okrucieństwo tego przeciwnika mogło zaskoczyć nawet ich. Rozpoczęła się straszna bitwa, a bezwzględny Thresh zastawił pułapkę. Ku przerażeniu Luciana stworzenie zdołało porwać duszę Senny, zamykając ją w Widmowym Więzieniu. Nic nie mogło jej przywrócić. Senna zginęła i po raz pierwszy Lucian musiał wypełniać misję sam.

Chociaż Strażnik odebrał Lucianowi połówkę serca, stworzył też najgroźniejszego wroga Wysp Cienia. Lucianem zawładnęła mroczna determinacja; miał zamiar za wszelką cenę wyplenić nieumarłych z Runeterry. By uczcić Sennę, zaczął władać jej bronią i poprzysiągł ukończyć ich wspólną misję. Władając teraz oboma reliktami, Lucian walczy z nieumarłymi i próbuje oczyścić dusze Wysp Cienia. Wie, że dusza Senny odeszła, ale nie traci nadziei, że uda mu się zapewnić jej spokój.

„Podziękuj mi. Zabijając cię teraz, oszczędzam ci wiecznej męki.”
-- Lucian
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Historie bohaterów - Zyra Jajomiot 0 483 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zilean Jajomiot 0 361 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Ziggs Jajomiot 0 385 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zed Jajomiot 0 316 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zac Jajomiot 0 399 16-11-2016, 20:43
Ostatni post: Jajomiot

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości