WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historie bohaterów - Quinn
#1
Quinn i Valor to elitarna ekipa strażników. Uzbrojeni w łuk i szpony podejmują się najniebezpieczniejszych misji dla swojego narodu, zapuszczając się głęboko na tereny wroga, zaczynając od szybkich zwiadów, a kończąc na zabójczych atakach. Nierozerwalna więź dwóch legend Demacii sieje spustoszenie na polu bitwy, oślepiając i przeszywając strzałami wrogów, nieświadomych tego, z kim mają do czynienia.

Jako młoda dziewczyna Quinn i jej brat bliźniak przejawiali ogromną rządzę przygód. Marzyli o staniu się rycerzami, chociaż wiedli ciche, skromne życie na wiejskich, przygranicznych terenach Demacii. Wyobrażali sobie zwycięskie bitwy, stoczone w odległych krainach, zdobywanie chwały dla ich króla, oraz wybijanie wrogów w imię demaciańskiej Sprawiedliwości. Gdy sny na jawie przestały zaspokajać głód ich walecznych dusz, zaczęli wyprawiać się w lasy na ryzykowne eskapady, szukając realnych niebezpieczeństw. Jedna z tych wypraw zakończyła się tragedią, gdy w wyniku nieszczęśliwego wypadku brat Quinn poniósł śmierć. Przytłoczona żalem Quinn porzuciła marzenia o życiu rycerza.

W rocznicę tej bolesnej straty zebrała się na odwagę i powróciła na miejsce tragicznego wydarzenia. Ku jej wielkiemu zaskoczeniu, w miejscu śmierci brata znalazła rannego demaciańskiego orła - rzadkiego, pięknego ptaka, którego gatunek uważano za wymarły. Dziewczyna przywróciła ptaka do zdrowia, a ponieważ dorastali razem, wytworzyła się między nimi głęboka więź. Dostrzegła w nowym przyjacielu te same cechy, które były tak silne u jej brata, dlatego nadała orłu imię „Valor”. Para wzajemnie dodawała sobie siły i razem goniła za marzeniami, które Quinn porzuciła dawno temu.

Demaciańska armia nigdy nie widziała takich herosów jak Quinn i Valor. Ich zabójcze umiejętności szybko wyniosły ich ponad szeregowych towarzyszy, lecz wielu nadal miało wątpliwości. Jakim cudem urodzona w prostym domu dziewczyna, nawet z tak potężnym stworzeniem u boku, obeszła się bez lat treningów wojskowych? Quinn i Valor dowiedli swej skuteczności w szczególnie ryzykownej misji, tropiąc Noxiańskiego zabójcę, któremu udało się zbiec przed całym batalionem demaciańskich żołnierzy. Gdy przywiedli go przed oblicze sprawiedliwości, w końcu zdobyli upragniony podziw i szacunek swego narodu. Od tej pory niezwyciężona dwójka jest żywym, walecznym przykładem demaciańskiej siły i niezłomności. Quinn i Valor razem staną naprzeciwko każdemu złu, mogącemu zagrażać ich ukochanej ojczyźnie.

„Większość żołnierzy polega tylko na swoim orężu. Zaledwie kilku polega na sobie nawzajem.”
-- Quinn
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Historie bohaterów - Zyra Jajomiot 0 483 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zilean Jajomiot 0 361 16-11-2016, 20:45
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Ziggs Jajomiot 0 385 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zed Jajomiot 0 317 16-11-2016, 20:44
Ostatni post: Jajomiot
  Historie bohaterów - Zac Jajomiot 0 399 16-11-2016, 20:43
Ostatni post: Jajomiot

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości