WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak awansować w cs go
#1
Jeśli zastanawiasz się dlaczego twoja ranga w cs go jest ciągle na tym samym poziomie i nie wzrasta to jest na to prosta odpowiedz po prostu nie masz jeszcze takich umiejętności aby grać z lepszymi graczami i nie powinieneś się z tego powodu obrażać czy załamywać ponieważ to tylko gra, z czasem będziesz umiał coraz więcej a ranga sama się ruszy.

System rang w cs go jest dość rozbudowany i nie chodzi w nim tylko o wygrywanie kilku meczy z rzędu choć na pewno to nie zaszkodzi. Głównym czynnikiem który przyczynia się do wzrostu rangi jest MVP czyli najwartościowszy gracz, po każdej rundzie osoba która z zwycięskiej drużyny zdobyła najwięcej zabójstw otrzymuję gwiazdkę MVP chyba że jest to runda w której wybuchła bomba uratowano zakładnika lub rozbrojono bombę wtedy gwiazdka leci do osoby która się tym zajęła dlatego warto wykonywać cele misji a nie tylko liczyć na fragi. Oczywiście miejsce które będziesz miał w tabeli pod koniec meczu za zabójstwa także w jakiś sposób może przyczynić się do awansu ale to już są tylko drobne punkty. Ważne jest także to z kim grasz bo jeśli masz np. rangę gold 4 i grasz z silver 2 to twoje MVP tracą na wartości jeśli natomiast grasz z globalami to te punkty są więcej warte niż grając z swoimi rangami. Jeśli przegrywasz i wiesz że już nie wygracie meczu to staraj się jednak walczyć do końca bo nadal można zdobyć jakieś MVP dzięki którym nie spadniemy tak szybko do gorszej rangi. W counter strike global offensive nie ma żadnej oficjalnej tabeli ani paska postępu rangi, można jedynie przypuszczać czy kolejny mecz przyniesie awans czy nie.

Poradnik pisałem na podstawie własnych obserwacji, ostatnio przegrałem 4 mecze z rzędu po czym wygrałem jeden grając z 3 graczami ranga wyżej ode mnie i jedną osobą ranga mniej, takie same rangi były w przeciwnej drużynie i mając na koniec 1 miejsce w tabeli oraz prawie najwięcej gwiazdek MVP awansowałem z gold 2 do gold 3
Odpowiedz
#2
Dzięki za poradę!
Odpowiedz
#3
Nie zgodzę się.. Grałem solo, to siedziałem sobie w silverk'u (cały czas otwierałem, ale żeby awansować 8 meczy pod rząd wygranych..). Ostatnio zacząłem grać premade goldami 4, i spokojnie daje rade prawie cały czas otwieram i już gold 3 ..
Odpowiedz
#4
@ThePikus
Czytaj ze zrozumieniem. On napisał, że będąc goldem, grając na silvery punkty tracą na wartości. W twojej sytuacji jest ŁATWIEJ awansować.
Odpowiedz
#5
siema wygrałem 10 meczy w Cs Go i nie dostałem żadnej rangi
Odpowiedz
#6
Heh, mi ostatnio działa mniej więcej tak,
Przegrywam około 2-3 mecze z najlepszymi punktami ze wszystkich, potem wygrywam 1 w różnej pozycji punktowej i awans :d
[Obrazek: lo3dqi.jpg]
Odpowiedz
#7
System rang w naszym ukochanym Kanterku jest strasznie pogmatwany..
Nie da się go przejrzeć ,raz możesz wygrać 1 mecz i awans ,następny raz 5 meczy i takowego awansu nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości