WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już jutro IEM Katowice 2018!!!
#1
[Obrazek: Projekt-b_qnxqxsa.jpg]

Już jutro rozpoczyna się jedna z największych imprez e-sportowych CS:GO, a mianowicie Intel Extreme Masters Katowice 2018, czeka nas wiele emocjonujących pojedynków, w tym oczywiście zobaczymy w akcji  Virtus.pro Virtus.pro, czy pasha, snax, neo, byali oraz nowy nabytek Virtusuów MICHU zdołali przez ten krótki czas poprawić swoją grę i formę ? To zobaczymy już jutro w spotkaniu z  G2 G2 Esports.

Jutrzejszy harmonogram rozgrywek:

27 Lutego:

Wszystkie mecze rozgrywane będą w systemie BO1

12:00  Astralis Astralis vs Renegades Renegades

12:00  SK Gaming SK Gaming vs  AVANGAR AVANGAR

13:10  Liquid Team Liquid vs  Gambit Gambit Esports

13:10 TyLoo vs  Cloud9 Cloud 9


14:20  Ninjas in Pyjamas Ninjas in Pyjamas vs  North North

15:30 G2  G2 Esports vs  Virtus.pro Virtus.pro

15:30  Heroic Heroic vs  Fnatic Fnatic



Później zostaną rozegrane półfinały drabinki A w systemie BO3

16:40 Pierwszy półfinał drabinki wygranych grupy A

16:40 Pierwszy mecz drabinki przegranych grupy A

20:10 Drugi półfinał drabinki wygranych grupy A

20:10 Drugi mecz drabinki przegranych grupy A
Odpowiedz
#2
(26-02-2018, 18:58)Revan napisał(a) / powiedział(a):  
[Obrazek: Projekt-b_qnxqxsa.jpg]

Już jutro rozpoczyna się jedna z największych imprez e-sportowych CS:GO, a mianowicie Intel Extreme Masters Katowice 2018, czeka nas wiele emocjonujących pojedynków, w tym oczywiście zobaczymy w akcji  Virtus.pro Virtus.pro, czy pasha, snax, neo, byali oraz nowy nabytek Virtusuów MICHU zdołali przez ten krótki czas poprawić swoją grę i formę ? To zobaczymy już jutro w spotkaniu z  G2 G2 Esports.

Jutrzejszy harmonogram rozgrywek:

27 Lutego:

Wszystkie mecze rozgrywane będą w systemie BO1

12:00  Astralis Astralis vs Renegades Renegades

12:00  SK Gaming SK Gaming vs  AVANGAR AVANGAR

13:10  Liquid Team Liquid vs  Gambit Gambit Esports

13:10 TyLoo vs  Cloud9 Cloud 9


14:20  Ninjas in Pyjamas Ninjas in Pyjamas vs  North North

15:30 G2  G2 Esports vs  Virtus.pro Virtus.pro

15:30  Heroic Heroic vs  Fnatic Fnatic



Później zostaną rozegrane półfinały drabinki A w systemie BO3

16:40 Pierwszy półfinał drabinki wygranych grupy A

16:40 Pierwszy mecz drabinki przegranych grupy A

20:10 Drugi półfinał drabinki wygranych grupy A

20:10 Drugi mecz drabinki przegranych grupy A

Astralis Astrali -  Renegades  Renegades 16:13 Train
SK Gaming  SK Gaming -  AVANGAR Avangar  16:10 Cache
Cloud9 Cloud 9 - Tyloo 16:14 Inferno
Liquid Team Liquid - Gambit Gambit 16:10 Mirage
FaZe Clan FaZe - ORDER 16:3 Mirage
North North -  Ninjas in Pyjamas Ninjas in Pyjamas 16:10 Inferno
Fnatic Fnatic -  Heroic Heroic 16:9 Cobblestone
G2 G2 - Virtus.pro  Virtus.pro 16:12 Nuke
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fnatic pokonuje FaZe i wygrywa IEM Katowice 2018 CS:GO Revan 0 274 05-03-2018, 11:54
Ostatni post: Revan
  Podsumowanie 5 dnia IEM Katowice 2018 CS:GO, DZIŚ WIELKI FINAŁ Revan 0 190 04-03-2018, 10:22
Ostatni post: Revan
  Podsumowanie 4 dnia IEM Katowice 2018, jutro półfinały !!! Revan 0 193 02-03-2018, 23:46
Ostatni post: Revan
  Podsumowanie trzeciego dnia IEM Katowice 2018 Revan 0 152 01-03-2018, 22:48
Ostatni post: Revan
  Podsumowanie drugiego dnia IEM Katowice 2018 Revan 0 394 28-02-2018, 09:33
Ostatni post: Revan

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości