WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karczemne Bójki
#1
Karczemne Bójki są dostępne dla graczy którzy osiągną przynajmniej 20 poziom dowolną postacią, trwają 4 dni po czym jest przerwa. Udział w tym trybie jest darmowy a zasady w za każdym razem są inne. Nagroda za pokonanie rywala jest tylko za pierwsze zwycięstwo w danym tygodniu i jest to podstawowy zestaw kart, później możemy dalej w to grać ale tylko dla zabawy. Aktualnie trwa 31 bójka czyli tryb jest jeszcze dość świeży.

Przykładowe zasady bójek:

W aktualnej 31 bójce musimy pokonać Mechazoda, jest to karta która co rundę przechodzi na drugą stronę, ma prowokację, bardzo dużo pkt życia i dodatkowo aktywuje swoją magię dzięki której np. podwaja swój atak, niszczy najśliczniejszego stronnika lub atakuje obu graczy. W tej bójce dostajemy jednego z dwóch bohaterów Malfuriona lub Medivha z ułożoną już talią kart a naszym zadaniem jest wraz z przeciwnikiem pokonać Mechazoda. Takie zasady były też wcześniej w 21 bójce.

Wcześniejsza bójka 29 oraz 19 polegały na ułożeniu sobie własnej tali dla dowolnego bohatera lecz obaj gracze dostawali losową moc specjalną bohatera a żeby było ciekawiej to za każdym razem gdy jej użyliśmy zmieniała się na inną. Można było używać mocy specjalnej kilka razy na rundę.

Były także takie karczemne bójki w których nasze karty za każdym razem kosztowały inną ilość kryształów many dzięki czemu mogliśmy wezwać mocnych stronników w pierwszych turach.

Ostatnio także mogliśmy zagrać w bójkę w której przed rozpoczęciem gry wybieraliśmy 1 z 4 właściwości które aktywowały się za każdym razem jak kończyliśmy swoją turę.

Karczemna bójka 17 natomiast polegała na ułożeniu własnej tali kart dla wybranej przez siebie klasy a karty podczas pojedynku były dobierane na zasadzie że w 1 rundzie dobieraliśmy kartę o koszcie 1 many w 2 o koszcie 2 w 3 o koszcie 3 itd.

Jako ciekawostkę dodam że 20 bójka wywołała problemy z serwerami przez co blizzard musiał podmienić zasady na inne i dopiero w 23 bójce ponownie dodali te zasady oczywiście już bez błędów a zasady w tej karczemnej bójce polegały na wybraniu sobie bohatera a później co turę otrzymujemy trzy karty do wyboru, z których wybieramy tylko jedną którą mogliśmy później użyć

Były też bójki dla słabszych graczy bo jeśli przegrywało się różnicą 3 pkt życia bohatera to otrzymywaliśmy losowego stronnika.

Podwójna mana to także jeden z pomysłów na ten tryb, w 1 turze otrzymaliśmy 1 pkt many ale później 3, 5, 7, 9 i w końcu 10.

Podczas 9 karczemnej bójki tworzyliśmy własną talię a podczas używania zaklęć przyzywaliśmy losowego stronnika o tym samym koszcieZasad było już bardzo dużo, czasami się powtarzają ale cały czas wymyślane są nowe które urozmaicają grę a wy co o nich myślicie, dobrze wam się w nie gra i która bójka wam się najbardziej podobała ?

Mi się osobiście bardzo podoba ten tryb bo zwykłe granie w karty po czasie się nudzi i gdy przejdzie się już wszystkie misje w grze, ułoży dobre talie to nie ma za bardzo co robić a tak co tydzień mamy coś nowego przy czym spędza się wolne chwile.
Odpowiedz
#2
fajnie się w to gra, szkoda tylko że nie ma tak jak w pojedynkach że im więcej razy wygrasz tym większa nagroda
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości