WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec z starym systemem promowania młodego eSportu
#1
Ponieważ amatorskie drużyny eSportowe rosną jak grzyby po deszczu i zasypujecie nas wiadomościami o chęci współpracy co oczywiście nas cieszy ale także przytłacza staramy się stworzyć idealną ofertę na której obie strony zyskają. Pewnie zauważyliście że ostatnio na naszym fanpagu głównie dodajemy wpisy o nowej współpracy a nie ma innych newsów i poradników, jest to spowodowane między innymi brakiem czasu który zjada odpisywanie na prośby o współpracę dlatego czas coś zmienić.

Na początek przedstawiamy nowy dział na naszym forum gdzie wszystkie amatorskie i półprofesjonalne drużyny nie zależnie od tego czy z nami współpracują czy nie mogą dodawać w nim newsy o tym co się u was w teamie i amatorskim/półprofesjonalnym eSporcie dzieje (prosimy tylko aby były to tematy pisane w miarę profesjonalnie a nie takie aby tylko zaistnieć)

--> http://webkiller.pl/forum-amatorski-polp...esport_106

Wasze tematy z tego działu jeśli będą opisywać coś ciekawszego i pisane będą w miarę profesjonalnie napisane jak już prosiłem wyżej będą udostępniane na naszym fanpagu. Opisując wasze wyniki w jakimś turnieju starajcie się nie skupiać tylko na waszej drużynie ale opisać także innych (całą tabelę) wtedy będzie to na pewno ciekawsze i będzie miało większą szansę na publikację. Dzięki takiej inicjatywie z którą do was wychodzimy wypromujemy młody eSport, wystarczy tylko trochę waszego zaangażowania.

Kolejnym DUŻYM krokiem jaki postanowiliśmy podjąć jest niemalże zakończenie wszystkich dotychczasowych współprac z drużynami i nie podejmowanie już nowych. Nie będziemy już więcej dodawać wpisów o tym że nawiązujemy współpracę z jakąś drużyną, nie będziemy udostępniać ważniejszych informacji o drużynie chyba że tak jak wyżej pisaliśmy będą to ciekawe newsy w naszym nowym dziale, nie będziemy dodawać loga na stronie głównej forum a te które były dodane zostaną usunięte, jedyne co pozostanie to oznaczanie waszych drużyn w newsach dotyczących zbliżających się turniejów. Być może uważacie że jest to dla nas strzał w kolano ale wierzymy że i tak jeśli będziemy dodawać newsy o młody eSporcie to będziecie je udostępniać. Aby było jasne nie wymagamy od teraz niczego od was czyli możecie usunąć nasze logo z waszych stron, możecie zaprzestać nas oznaczać w wpisach chyba że chcecie je mieć to nie mamy nic przeciwko. Drużyny które już z nami współpracują będą nadal oznaczane, a jeśli nie ma cię na tej liście napisz do nas prostą wiadomość z linkiem do fanpaga drużyny a dodamy cię do niej.

Sednem tej wiadomości jest informacja że od teraz nie oferujemy już współprac z drużynami takich jak to było wcześniej ale nadal będziemy starali się rozwijać eSport od najmniejszych drużyn do tych największych.

Dodatkowo przypominamy że nasza grupa na facebooku gdzie można dodawać wszystko co związane z eSportem i która jest otwarta dla wszystkich nadal istnieje a aktualnie nawet ogłosiliśmy konkurs mający na celu wypromowanie go.

Grupa: https://www.facebook.com/groups/408509696170826/
Konkurs: https://www.facebook.com/webkillerpl/pos...9825666279
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości