WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League of Legends Championship Series EU i NA
#1
14 stycznia 2016 rozpoczną się rozgrywki League of Legends Championship Series europejskich drużyn a dwa dni później 16 stycznia 2016 północnoamerykańskich graczy.

Oto harmonogram zmagań:

EU

14 stycznia

Fnatic vs Origen – 18:00
Elements vs G2 Esports – 19:00
H2K vs Giants – 20:00
Splyce vs Unicorns of Love – 21:00
Team Vitality vs Roccat – 22:00

15 stycznia

Giants vs Unicorns of Love – 18:00
Splyce vs Elements – 19:00
Team Vitality vs Fnatic – 20:00
H2K vs Origen – 21:00
G2 Esports vs Roccat – 22:00

21 styczeń

Giants vs. G2 Esports 18:00
Roccat vs. Elements 19:00
Origen vs. Unicorns of Love 20:00
Splyce vs. Team Vitality 21:00
Fnatic vs. H2K 22:00

22 styczeń

Team Vitality vs. Origen 18:00
​Elements vs. Giants 19:00
Fnatic vs. Unicorns of Love 20:00
Splyce vs. Roccat 21:00
G2 Esports vs. H2K 22:00

28 styczeń

Giants vs. Splyce 18:00
OG vs. Roccat 19:00
G2 Esports vs. Fnatic 20:00
Unicorns of Love vs. Elements 21:00
H2K vs. Team Vitality 22:00

29 styczeń

Origen vs. Elements 18:00
Team Vitality vs. Giants 19:00
Unicorns of Love vs. G2 Esports 20:00
Fnatic vs. Splyce 21:00
Roccat vs. H2k 22:00

4 luty

Elements vs. Team Vitality 18:00
Giants vs. Fnatic 19:00
G2 Esports vs. Origen 20:00
Roccat vs. Unicorns of Love 21:00
H2K vs. Splyce 22:00

5 luty

G2 Esports vs. Splyce 18:00
​Elements vs. H2K 19:00
Unicorns of Love vs. Team Vitality 20:00
Origen vs. Giants 21:00
Roccat vs. Fnatic 22:00

11 luty

Unicorns of Love vs. H2K - 18:00
Fnatic vs. Elements - 19:00
Origen vs. Splyce - 20:00
G2 Esports vs. Team Vitality - 21:00
Roccat vs. Giants - 22:00

12 luty

Origen vs. Team Vitality - 18:00
Unicorns of Love vs. Fnatic - 19:00
H2K vs. G2 Esports - 20:00
Elements vs. Roccat - 21:00
Splyce vs. Giants - 22:00

18 luty

Elements vs. Origen - 18:00
Roccat vs. Splyce - 19:00
Unicorns of Love vs. Giants - 20:00
Fnatic vs. Giants - 21:00
Team Vitality vs. H2K - 22:00

luty 19

Giants vs. Elements - 18:00
Team Vitality vs. Unicorns of Love - 19:00
Origen vs. H2K - 20:00
Splyce vs. Fnatic - 21:00
Roccat vs. G2 Esports - 22:00

25 luty

G2 Esports vs. Elements - 18:00
Giants vs. Team Vitality - 19:00
H2K vs. Fnatic - 20:00
Splyce vs. Origen - 21:00
Unicorns of Love vs. Roccat - 22:00

26 luty

Origen vs. G2 Esports - 18:00
Giants vs. H2K - 19:00
Unicorns of Love vs. Splyce - 20:00
Fnatic vs. Roccat - 21:00
Team Vitality vs. Elements - 22:00

10 marzec

Fnatic vs. Giants - 18:00
H2K vs. Roccat - 19:00
Unicorns of Love vs. Origen - 20:00
Team Vitality vs. G2 Esports - 21:00
Elements vs. Splyce - 22:00

11 marzec

G2 Esports vs. Giants - 18:00
Elements vs. Unicorns of Love - 19:00
Fnatic vs. Team Vitality - 20:00
Splyce vs. H2K - 21:00
Roccat vs. Origen - 22:00

17 marzec

Giants vs. Origen - 18:00
Elements vs. Fnatic - 19:00
H2K vs. Unicorns of Love - 20:00
Roccat vs. Team Vitality - 21:00
Splyce vs. G2 Esports - 22:00

18 marzec

H2K vs. Elements - 18:00
Vitality vs. Splyce - 19:00
Origen vs. Fnatic - 20:00
Giants vs. Roccat - 21:00
G2 Esports vs. Unicorns of Love 22:00

NA

16 stycznia

TSM vs Counter Logic Gaming – 21:00 PM
Cloud9 vs Immortals – 22:00 PM
Team Dignitas vs NRG – 23:00 PM
Renegades vs Liquid – 00:00 PM
Echo Fox vs Team Impulse – 1:00 PM

17 stycznia

Renegades vs NRG – 21:00 PM
Team Dignitas vs Counter Logic Gaming – 22:00 PM
TSM vs Liquid – 23:00 PM
Echo Fox vs Cloud9 – 00:00 PM
Immortals vs Team Impulse – 1:00 PM


23 stycznia

Team Impulse vs. Cloud9 - 12:00 PM
TSM vs. Immortals - 1:00 PM
Liquid vs. Counter Logic Gaming - 2:00 PM
Team Dignitas vs. Renegades - 3:00 PM
NRG vs. Echo Fox - 4:00 PM

24 styczeń

TSM vs. Team Dignitas - 12:00 PM
NRG vs. Immortals - 1:00 PM
Counter Logic Gaming vs. Cloud9 - 2:00 PM
Echo Fox vs. Liquid - 3:00 PM
Renegades vs. Team Impulse - 4:00 PM

30 styczeń

Team Impulse vs. Team Dignitas - 12:00 PM
Cloud9 vs. TSM - 1:00 PM
Liquid vs. NRG - 2:00 PM
Counter Logic Gaming vs. Echo Fox - 3:00 PM
Immortals vs. Renegades - 4:00 PM

31 styczeń

Liquid vs. Team Impulse - 12:00 PM
NRG vs. TSM - 1:00 PM
Team Dignitas vs. Cloud9 - 2:00 PM
Echo Fox vs. Immortals - 3:00 PM
Counter Logic Gaming vs. Renegades - 4:00 PM

6 luty

Liquid vs. Team Dignitas - 12:00 PM
Cloud9 vs. Renegades - 1:00 PM
Counter Logic Gaming vs. Immortals - 2:00 PM
TSM vs. Echo Fox - 3:00 PM
NRG vs. Team Impulse - 4:00 PM

7 luty

Immortals vs. Liquid - 12:00 PM
Cloud9 vs. NRG - 1:00 PM
Renegades vs. TSM - 2:00 PM
Team Impulse vs. Counter Logic Gaming - 3:00 PM
Team Dignitas vs. Echo Fox - 4:00 PM

13 luty

Echo Fox vs. Renegades - 12:00 PM
NRG vs. Counter Logic Gaming - 1:00 PM
Cloud9 vs. Liquid - 2:00 PM
Team Impulse vs. TSM - 3:00 PM
Immortals vs. Team Dignitas - 4:00 PM

14 luty

Echo Fox vs. NRG - 12:00 PM
Counter Logic Gaming vs. TSM - 1:00 PM
Immortals vs. Cloud9 - 2:00 PM
Liquid vs. Renegades - 3:00 PM
Team Dignitas vs. Team Impulse - 4:00 PM

20 luty

NRG vs. Team Dignitas - 12:00 PM
Renegades vs. Immortals - 1:00 PM
TSM vs. Cloud9 - 2:00 PM
Counter Logic Gaming vs. Team Impulse - 3:00 PM
Liquid vs. Echo Fox - 4:00 PM

21 luty

Renegades vs. Counter Logic Gaming - 12:00 PM
Team Dignitas vs. TSM - 1:00 PM
NRG vs. Cloud9 - 2:00 PM
Team Impulse vs. Echo Fox - 3:00 PM
Liquid vs. Immortals - 4:00 PM

27 luty

Team Impulse vs. Liquid - 12:00 PM
Echo Fox vs. TSM - 1:00 PM
Immortals vs. Counter Logic Gaming - 2:00 PM
NRG vs. Renegades - 3:00 PM
Cloud9 vs. Team Dignitas - 4:00 PM

28 luty

Team Impulse vs. NRG - 12:00 PM
Cloud9 vs. Counter Logic Gaming - 1:00 PM
Liquid vs. TSM - 2:00 PM
Renegades vs. Team Dignitas - 3:00 PM
Immortals vs. Echo Fox - 4:00 PM

12 marzec

TSM vs. Team Impulse - 12:00 PM
Immortals vs. NRG - 1:00 PM
Counter Logic Gaming vs. Liquid - 2:00 PM
Renegades vs. Cloud9 - 3:00 PM
Echo Fox vs. Team Dignitas - 4:00 PM

13 marzec

Cloud9 vs. Team Impulse - 12:00 PM
NRG vs. Liquid - 1:00 PM
TSM vs. Renegades - 2:00 PM
Team Dignitas vs. Immortals - 3:00 PM
Echo Fox vs. Counter Logic Gaming - 4:00 PM

19 marzec

Team Impulse vs. Renegades - 12:00 PM
Counter Logic Gaming vs. NRG - 1:00 PM
Immortals vs. TSM - 2:00 PM
Team Dignitas vs. Liquid - 3:00 PM
Cloud9 vs. Echo Fox - 4:00 PM

20 marzec

Counter Logic Gaming vs. Team Dignitas - 12:00 PM
TSM vs. NRG - 1:00 PM
Team Impulse vs. Immortals - 2:00 PM
Renegades vs. Echo Fox - 3:00 PM
Liquid vs. Cloud9 - 4:00 PM

[Obrazek: 20066170835_e2fbad601d_k.jpg?8SfCjGLuj87...k=Ly4S4iba]
Odpowiedz
skiny



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Blacer S.M.A.S.H turniej League of Legends 20 maja CyberSpider 0 200 05-06-2017, 16:25
Ostatni post: CyberSpider
1000 ProVirtual ESPORT Championship 2017 KaRoLeQ 0 220 12-19-2016, 23:30
Ostatni post: KaRoLeQ
999 Europe Spring Championship Hearthstone CyberSpider 0 386 06-09-2016, 08:04
Ostatni post: CyberSpider
  Blizzard ogłasza plany na Fall Championship RX7 0 472 04-07-2016, 17:14
Ostatni post: RX7
  Star Championship 2015 Season I StarChampion 0 751 11-11-2015, 10:54
Ostatni post: StarChampion

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości