WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapki z PokeStopami, Gymami i rzadkimi pokemonami + opis tych miejsc w pokemon go
#1
W tym poradniku chciałbym przedstawić ciekawe mapki do gry pokemon go na których znajdziemy zaznaczone na całym świecie PokeStopy, Gymy oraz pokemony które najczęściej pojawiają się w danym miejscu. Dodatkowo napiszę trochę o tych miejscach.

Pamiętaj że mapki tworzone są przez przypadkowych ludzi i prawdopodobnie nie są weryfikowane dlatego nie zdziw się jeśli nic nie znajdziesz w danym miejscu i uważaj na złodziei którzy mogą specjalnie umieszczać gdzieś znaczniki z rzadkimi pokemonami.

Mapka 1: http://map.pokego.no/
Mapka 2 tylko Polska: http://atspot.pl?mapa=pokemon
Mapka 3 tylko Polska: https://mapa.pokegym.pl/

[Obrazek: pokemon-go.jpg?w=300&h=169]

PokeStopy są to miejsca w których możemy zdobyć różne przydatne rzeczy w grze np.

pokeballe do łapania pokemonów,
potiony które przywracają zdrowie pokemonom,
revive który pozwala ponownie powstać pokemonowi który przegrał w pojedynku,
maliny które pomagają przy łapaniu silniejszych pokemonów zwiększając ich podatność na to że nie uciekną z pokeballa gdy je łapiemy,
jajka z których wykluwają się pokemony po przejściu 2, 5 lub 10 kilometrów. Podczas wykluwania nie możemy poruszać się za szybko ponieważ nie będzie nam zaliczało trasy a im więcej trzeba poświęcić na wyklucie jajka tym większa szansa na zdobycie rzadkiego pokemona
lucky egg który podwaja zdobywane przez nas doświadczenie przez 30 minut

Przy okazji zbierania nagród możemy także pozwiedzać okolice ponieważ pokestopy zazwyczaj umieszczane są w miejscach które coś znaczą dla danego miasta

Miejsca te służą także do montowania modułów (Lure Module) dzięki któremu możemy zwabić pokemony do siebie i innych graczy z twojej drużyny którzy przebywają przy tym pokestopie.

Na koniec dodam jeszcze że im większy mamy lvl postaci tym lepsze przedmioty wypadają i że możemy odwiedzać je co 5 minut.

Gymy są to miejsca dostępne po osiągnięciu 5 lvl postaci w których można walczyć z innymi drużynami lub wspólnie ich bronić. Do wyboru podczas pierwszego kontaktu z gymem na 5 lvl mamy 3 drużyny, czerwoną, żółtą i niebieską jeśli napotkamy na gym strzeżony przez wrogą drużynę możemy spróbować go odbić walcząc z pokemonem lub pokemonami jakie się tam znajdują. Atakujący może wykorzystać 6 swoich pokemonów a ilość broniących pokemonów jest zależna od tego na jakim poziomie jest dany gym, każdy kolejny lvl to kolejny pokemon. Jeśli atakujemy swój gym to zwiększamy jego prestiż dzięki czemu możemy wstawić tam kolejnego pokemona do obrony. Każdy atak na to miejsce zwiększa lub zmniejsza jego poziom w zależności od tego kto wygra, kiedy prestiż spadnie o 1 poziom to gym traci najsłabszego pokemona. Gdy nie będzie już pokemonów możemy przejąć gym.

Za utrzymanie gymu przez 21 godzin otrzymujemy walutę z gry pokecoinsy, 10 za każdego naszego pokemona

Gymy najczęściej znajdują się w większych budynkach jak np. kościoły, supermarkety, muzea, biblioteki itp.
Odpowiedz
skinySkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości