WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzące buffy
#1
Niektóre postacie po ostatnich nerfach zostały tak osłabione, że posiadają najmniejsze win ration. Riot odpowiada tutaj na zadane im pytania.

Syndra

Czy możemy się zgodzić, że Syndra została zbyt mocno osłabiona? Jej Q zostało osłabione, hitbox E został zmniejszony, a na domiar złego z gry zniknęło DFG i przez to wszystko obecnie ma jedno z najmniejszych win ratio wśród wszystkich champów.


"Zgadzam się z tym osłabienia okazały się być mocniejsze niż zakładaliśmy. W dodatku przez te zmiany jej E czasem nie trafia w momencie kiedy wydawałoby się, że przeciwnik powinien oberwać. W patchu 5.4 zamierzamy zwiększyć szerokość hitboxu stuna Syndry, jednak nie zamierzamy przywrócić go do stanu z przed aktualizacji oznaczonej numerem 5.1, gdyż był on wtedy zwyczajnie zbyt duży."

Kalista

Wydaje mi się, że Kalista powinna zostać dość mocno osłabiona. Jej kit działa całkiem dobrze ale ma ona kilka problematycznych części takich jak możliwość natychmiastowego zabicia Smoka/Barona w momencie gdy mają one ponad 1000 HP.
"    Obecnie zastanawiamy się nad sprawieniem, że czas wyprowadzania jej auto ataków będzie się w mniejszym stopniu skracał wraz z zyskiwaniem przez Kalistę attack speedu.

   Większa ilość attack speedu na jakiejś postaci oznacza, że zarówno będzie ona atakować więcej razy na sekundę, jak i każdy indywidualny atak będzie zajmował mniej czasu. W przypadku Kalisty skracanie tego czasu oznacza, że może ona częściej dashować/nie musi ona spędzać tyle czasu na przygotowanie dasha. Nie mamy żadnego problemu z tym, że AS sprawia że jest ona bardziej mobilna, ale uważamy że przyda się temu drobne zbalansowanie.

   Jak zawsze w tego typu przypadkach, po przeprowadzeniu zmian przyjrzymy się jak postać sobie radzi i zadecydujemy czy kolejne poprawki są potrzebne."

Kassadin

Możecie nam może dostarczyć jakiś nowych informacji związanych z nadchodzącą aktualizacją Kassadina?

"Aktualizacja ta znajduje się w fazie produkcji, obecnie zajmujemy się głównie animacjami tej postaci."

W takim razie, czy możesz nam zdradzić czy wraz z tą aktualizacją otrzyma on nową animację auto ataku?
"Z tego co wiem ma on otrzymać cały zestaw nowych animacji, włącznie z nową animacją auto ataku."

Kassadin

Jak się obecnie  posuwają pracę nad aktualizacją Evelynn?

"Prawdę mówiąc w ogóle się nie posuwają. Przygotowaliśmy już kilka konceptów, ale nadal nie udało nam się ustalić w jakim kierunku wspomniany uptade powinien pójść, ani czym dokładnie powinna Evelynn właściwie być. Najprawdopodobniej dopóki nie wpadniemy na odpowiedni pomysł prace się nie rozpoczną.

   Obecnie mamy wiele różnych opcji, na które możemy się zdecydować;  moglibyśmy wykorzystać kilka dobrych pomysłów związanych z Shadow Isles, ale przykładowo wydaje mi się, że Evelynn równie dobrze mogłaby się sprawdzić jako Darkin."


źródło: how2win.pl
[Obrazek: lo3dqi.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szalone buffy przedmitów Naiwek 0 1,026 17-05-2015, 11:24
Ostatni post: Naiwek
  Kolejne buffy i nerfy na PBE DethTroll 0 1,337 03-02-2015, 18:16
Ostatni post: DethTroll

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości