WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postal 2
#1
[Obrazek: app_223470.jpg?t=1400337459]
Zespół Running With Scissors odpowiedzialny za poprzednią część Postala ponownie wykazał się interesującymi pomysłami. Tym razem w Postala pogramy nie z góry a z oczu bohatera dzięki nowemu silnikowi. Gra jest dosyć krótka, z otwartym lecz małym światem, starą już grafiką, czarnym humorem, niecodziennymi dziejącymi się rzeczami dająymi wiele zabawy.
Gra oferuje nam 20 misji oraz wiele broni od łopaty do wyrzutni rakiet. Gra jest bardzo brutalna i krwawa, została nawet zabroniona w niektórych stanach w USA.
W grze do przejścia mamy 5 dni(oraz weekend w formie dodatku) tygodnia. Wykonujemy je grając Kolesiem mieszkającym w starej, zniszczonej przyczepie z niemiłą żoną. Zadania są bardzo proste, kup mleko, oddaj książkę do biblioteki, wyspowiadaj się, czy idź po autograf do pisarza. Jednak to od nas zależy jak te zadania wykonamy. Możemy poczekać grzecznie w kolejce i kupić mleko, albo wymordować cały sklep oraz ukraść mleko. Ta gra idealnie pokazuje, że to nie gry, a ludzie są brutalni.
Warto też dodać, że gra oferuje nam tworzenie własnych map oraz modyfikacji, dzieki wbudowanemu edytorowi(przykładowym modem może być rzucanie ostrymi prezerwatywami...).
Plusy:
-Ogromna dawka humoru
-Brutalność
-Niekończońca się zabawa
-Świetne misje
-Ilość uzbrojenia
-Kody(odblokowane w menu) dające jeszcze więcej zabawy, kiedy nie chcemy robić misji
-Pozwala się odstresować
-Oldschoolowa grafika...
Minusy:
-...która niektórych odpycha
-Za krótka(niestety)
-Trochę mała mapa
Podsumowując, w Postala lubię sobię pograć kiedy nie mam co robić. Odpalenie tego na chwilę potrafi poprawić humor na długi czas. Dokładniej mówiąc poza brutalnością i humorem w tej grze nic ciekawego nie ma, ale jednak dzięki tym 2 atutom przyciąga ona potencjalnego gracza.
Tytuł ten warto kupić, bo kosztuje tylko 6,99 euro, a daje bardzo dużo zabawy i pozwala się odstresować. Runnign With Scissors powinno być dumne ze swojej pracy, bo gra wyszła im bardzo dobra(mimo, że stara).
[Obrazek: lo3dqi.jpg]
Odpowiedz
#2
Pewnie myślałeś, że dzisiaj nie umrzesz? Niespodzianka
Odpowiedz
#3
"Czy mógłby podpisać pan tą petycje?"
[Obrazek: lo3dqi.jpg]
Odpowiedz
#4
Ciekawa czy istnieje osoba która zamiast się bawić robiła zadania w tej grze Szczęśliwy ?
Odpowiedz
#5
Ojj przeszedłem Uśmiech
Niestety dodatku pożyczonego od kolegi nie, ale 5 dni jak najbardziej Szczęśliwy
Ale trzeba przyznać, że 80% czasu jaki poświęciłem na grę to była zabawa :p
[Obrazek: lo3dqi.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości