WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnaj lagi, zwiększ FPS-y
#1
5 
Oto kilka rad:


1.Otwórz swój komputer, lub laptop, i porządnie go wyczyść. W sprzęcie może być dużo kurzu, który tylko nagrzewa wszystkie podzespoły. 

2. Sformatuj system. Po prostu przeczyść cały dysk twojego komputera. Często ma się dużo bezużytecznych rzeczy, jak stare i zapomniane piosenki, programy, które tylko spowalniają twój komputer. Pozbądź się ich, i to może ci pomóc.

3. Przeinstaluj grę, odśwież jej pliki. Jeśli masz internet który na to niezbyt pozwala, możesz to pominąć, chyba że jesteś desperatem. 

4. Wyłącz nakładkę Steam'a. Często niepotrzebnie zabiera klatki, a rzadko się z niej korzysta. (chodzi o tą nakładkę którą wyświetlisz po naciśnięciu Shift+Tab, możesz tam przeglądać internet, i robić różne rzeczy, ale jeśli tylko dasz radę bez niej żyć, to możesz to zrobić.)

Jak?

Przejdź to swojej biblioteki gier Steam, kliknij na Counter Strike: Global offensive, wybierz Właściwości, Ogólne, i wyłącz opcję Włącz dostęp do Społeczności Steam w grze

5. Zmień ustawienia Wideo, w twojej grze. To najbardziej oczywisty, i jeden z najskuteczniejszych sposobów. (Nigdy nie wyłączaj cieni, lepiej ustaw je na niską wartość, ponieważ to pomaga w grze)

6. Wyłącz niepotrzebne programy i procesy twojego komputera. Wyłącz przeglądarkę, film, piosenki, notatnik, lodówkę, żelazko, osiem folderów. Nie potrzebujesz ich gdy grasz. One mogą zjadać ci FPS-y
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości