WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstawienie drużyny ExistFear
#1
[Obrazek: existfear.png]


ExistFear to młoda drużyna CSGO która powstała 15 Marca 2017 roku dzięki trójce kolegów z jednej klasy którzy postanowili spróbować swoich sił w eSporcie. W skład założycieli wchodził Wojtek "RAKuś" Gackowski, Paweł "Birut" Boruta i Cyprian "Gaara" Hałas. Obecnie z początkowego składu pozostał kapitan RAKuś z czwórką innych graczy a pozostali założyciele grają tylko w zastępstwie.

Obecnie skład reprezentują:

- Polska Wojtek "RAKuś" Gackowski  
- Polska Robert "Maneko" Walczak
- Polska Patryk "ResQUiS" Zegarek
- Polska Sebastian "Szeba" K
- Polska Gabriel "Envijus" Błachowicz

Mimo że drużyna w porównaniu do innych jest dość świeża to ich cele są bardzo ambitne, albowiem w najbliższym czasie chcieli by oni odwiedzić jakiś turniej lanowy i zająć miejsce na podium a w dalszej przyszłość rozwinąć się do takiego stopnia aby cała Polska a nawet Europa o nich usłyszała. Team jest świadomy że przed nimi jeszcze wiele pracy i wysiłku ale nie poddają się i ćwiczą dalej.

Aktualnie ExistFear może pochwalić się takimi osiągnięciami jak:

- Ćwierćfinaliści ProLeague - Liga CS:GO
- Ćwierćfinaliści BLADE CSGO CUP
- Półfinaliści Tegira Cup Symulacja
- Ćwierćfinaliści Turniej Gamekom #1
- Ćwierćfinaliści Insane League

Obecnie zawodnicy walczą w półfinale NWK CUP, ćwierćfinale HP League oraz startują w drugiej edycji turnieju Gamekom. Na wyniki dwóch pierwszych zmagań które z pewnością będą ogłoszone na ich fanpagu musimy poczekać jeszcze do najbliższego weekendu.

Team w swoim czasie istnienia jak większość nowych drużyn przeszedł wiele roszad w składzie ale mimo to nadal istnieje i starają się obrócić to na dobrą stronę. Największe zwątpienie w sens dalszego istnienia ExistFear nastąpiło kiedy w tym samym momencie odeszło 2 zawodników jednak dziś wszystko jest na najlepszej drodze do triumfowania w najbliższych turniejach. Jako ciekawostkę na temat loga drużyny dowiedzieliśmy się że powstało one przy współpracy 2 grafików których pomysły zostały połączone dzięki czemu wyszła zamaskowana postać nawiązująca do nazwy drużyny która w wolnym tłumaczeniu na polski oznacza "strach istnieje"

Drużynę wspiera już parę bardziej lub mniej rozpoznawalnych marek takich jak:

Webkiller.pl - jako patronat medialny.
Serverproject.pl - oferujący promocje na serwery dla drużyn.
Gamekom - projekt który łączy inne organizacje i pozwala im się rozwijać.
SongoMen - grafik którego bardzo sobie chwalą.

Na koniec gracze opowiedzą parę zdań o sobie:

RAKuś napisał(a) / powiedział(a):Mam na imię Wojtek i w csie gram pod nickiem RAKuś. Jestem założycielem tej organizacji razem z kolegami z klasy. Interesuje się głównie sportem jak i e-sportem. Siatkówkę trenuje od 7 lat. Jeśli chodzi o cs to zacząłem grać, ponieważ koledze brakowało jednego zawodnika do całej 5. Na początku grałem tylko mm nic po za tym lecz kiedy zmieniłem szkole poznałem Biruta i Gaare z którymi po pewnym czasie założyłem drużynę, chcieliśmy pograć sobie jakieś turnieje ale w sumie nic więcej. Pewnego czasu doszedł do nas Maneko ,gracz o wielkich ambicjach, który powiedział, że on przyszedł tu po to by z nami wygrać i się rozwijać, wiec postanowiliśmy zacząć trenować jako drużyna i dobrać sobie jeszcze jednego gracza. W cs gram od 1.5 roku a od 7 miesięcy interesuje się e-sportem. Gram w ExistFear na pozycji snipera, jak i igla. Bardzo ciesze się, że drużyna tak się rozwinęła i mam nadzieje ze w końcu coś osiągniemy.


Maneko napisał(a) / powiedział(a):Do ExistFear doszedłem w połowie czerwca 2017 roku. Jak każdy, nie wiedziałem czy to wszystko się uda, czy drużyna będzie się dogadywała, czy będzie zgranie itp. Mimo to spróbowałem i nie żałuję. Poznałem tu świetnych ludzi między innymi RAKera, z którym naprawdę utrzymuje świetne kontakty. Jak większości moja przygoda z Counter-Strike zaczęła się od wersji 1.6, ale tam przeważnie grałem sobie na surfach i jailbreakach. Moja przygoda zaczęła się w wersji Global Offensive, zacząłem w nią grać w marcu 2015 roku stąd też się wzięła moja "miłość" do E-sportu i nie jeden raz sobie wyobrażałem, jak fajnie by było znaleźć się na takim poziomie. Nigdy nie myślałem o graniu w jakiejkolwiek drużynie, mimo że miałem jedną, to była ona tylko do zabaw i do grania matchmakingów. Byłem w kilku drużynach np. Team Tellus, Angelic Tigers i Tanks.gg, ale były to drużyny w których graliśmy 4fun. Na początku roku 2016 w mojej głowie zrodził się pomysł dołączenia do drużyny, która będzie próbowała coś osiągnąć. Zrealizowałem to dopiero w mojej obecnej  drużynie ExistFear, gdzie chłopaki pokazali mi jak trzeba ciężko pracować, by dążyć do bycia najlepsza drużyną. W teamie gram na pozycji support. Teraz mam nadzieję, że przy dużym potencjale i dużym wkładzie chęci do drużyny, uda nam się coś osiągnąć, bo ambicji zarówno mnie, jak i moim kolegom z drużyny nie brakuje. Po za E-sportem, bardzo lubię koszykówkę i piłkę nożną, w której spędziłem dość dużą część swojego życia i robię to dalej. Podsumowując cieszę się, że jestem w tak wspaniałym zespole jakim jest ExistFear.


ResQUiS napisał(a) / powiedział(a):Patryk "ResQUiS" jestem z Małopolski. Moje zainteresowania to e-sport oraz boks i hokej. W tą grę zacząłem grać, mając 9 lat (obecnie mam 12). Ta historia zaczęła się, gdy z bratem pogrywałem w League of Legends. Pewnego dnia poszliśmy na turniej z tej gry, zanim zawodnicy grali w LOLa odbyły się mecze w CS:GO. Gierka mi się bardzo spodobała chociaż nic nie rozumiałem.


Szeba napisał(a) / powiedział(a):w Counter-Strike swoją przygodę zacząłem dwa lata temu. Interesuje się zarówno e-sportem jak i sportem. W ExistFear gram na pozycji lurkera. Gram również w piłkę nożną, jestem bramkarzem. Moja przygoda trwa z "nogą" już 6 lat.


Envijus napisał(a) / powiedział(a):Nazywam się Gabriel, mam 17 lat. Moją pasją jest E-sport. Dołączyłem do drużyny ExistFear nie dawno, ale nie żałuję. Jest świetna atmosfera, mili ludzie. Każdy dogaduję się bardzo dobrze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości