WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recenzja słuchawek
#1
Cześc jest to moja pierwsza recenzja wiec prosze o wyrozumiałośc. ES-HF300 to pierwsze słuchawki Onkyo. Czy bez pilota na kablu i innych tego typu kontrolerów, są one warte zainteresowania?

Lubimy:

- solidną obudowę

- szczegółowy dźwięk

- stylowy dizajn

Nie podoba nam się:

- brak pilota

W ostatnim roku rynek słuchawek na Wyspach Brytyjskich osiągnął pułap 226 milonów funtów a rok 2013 jest rokiem, w którym firmy z branży HiFi naprawdę myślą o tym segmencie poważnie, najlepszym tego dowodem jest właśnie pojawienie się słuchawek Onkyo ES-HF300.


Są one pierwszą parą słuchawek od tej japońskiej firmy. Rok 2013 dla produktów takich jak ES-HF300 i KEF M500 jest okresem zintensyfikowanej walki z tak uznanymi produktami jak Beats Solo i Beats Executive lub modelami słuchawek Sennheiser’a oraz Bose’a.

Budowa i dizajn

Pierwsze cechy jakie rzucają się w oczy to smukły dizajn oraz obudowa wykonana ze stopu aluminium czyniąca słuchawki lekkimi co sprawia że będą solidnymi kompanami przy przemieszczaniu się.

Podobnie, intrygujący przeźroczysty kabel jest odłączalny i może zostać zastąpiony jeśli ulegnie zniszczeniu, ponad to końcówka kabla jest wyposażona w solidny wtyk, który bije na głowę rywali bardzo solidnym wykonaniem.

Pałąk wygląda tanio a gąbki na uszy nie są tak luksusowe jak u rywali ale z drugiej strony te słuchawki są o 100 funtów tańsze od wielu im podobnym.


Wykonanie

Lekka obudowa oznacza, że nie ciążą noszone na szyi , a kabel jest idealnej długości „od kieszeni do ucha”. Smutno, że nie posiadają pilota do sterowania iPhone’m 5 lub Androidem.

Onkyo dowodzi że sedno tkwi w czystości sygnału przesyłanego przez przewód, który sam w sobie jest najwyższej jakości. Dostępny jest również model słuchawek FC300 (£149) wyposażonych w tańszą wersję przewodu. 30 funtów ekstra za wersję ES-HF300 zapewnia większą jakość dźwięku w stosunku do wersji budżetowej.

Jakość dźwięku

HF-300 nie potrafią osiągnąć jakości dźwięku słuchawek za 269 funtów, takich jak Philips Fidelio X1 I lub Sennheiser Momentums. Dźwięk jaki reprodukują jednak jest imponujący za takie pieniądze. Za tą cenę zapewniają świetny bas oraz płynnie sączący się szczegółowy dzwięk.

Werdykt

Mamy tutaj całe mnóstwo basu I jesli jesteś po czymś takim jak Beats, Beats By Dre Solos za 169 funtów, to biją je na głowę jeśli chodzi o szczegółowość. Może nie mają tej samej jakości jeśli chodzi o budowę, ale brzmią o wiele lepiej i są tak solidne na jakie wyglądają.

100 funtów więcej przenosi cię do klasy premium miejskich słuchawek, ale za te pieniądze to jest okazja. Nie popełnij błędu, te słuchawki dźwiękowo przewyższają swoich bezkablowych rywali w podobnej cenie. Jeśli zależy ci na jakości dźwięku i nie możesz zwiększyć swojego budżetu , to świetny wybór.

~ sACEr // prosze o nie kopiowanie Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości