WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skinsroad.com
#1
Skinsroad to Polska strona zawierająca :

Ruletkę dzięki której można skorzystać z dość sporego sklepu z skinami (Zawiera między innymi *Stattrack* Karambit Lore (jakości Factory new, oraz Minimal wear), różnego rodzaju rzadkie przedmioty do noży, wiele innych ciekawych skinów.

Jackpot Low, do którego można wrzucić różne nieprzydatne itemy (Skrzynie, szare skiny, jasno niebieskie skiny) których łączna wartość nie przekracza 1 $. 

Zabezpieczeniem do jackpota który ma ograniczyć "Snajpienie" jest:

Jackpot high zaczynający stawkę od 1$, dzięki czemu nieco "bogatsi" mogą walczyć o wygraną na wysokich stawkach. Przecież No risk = no fun, czyż nie ?

Oprócz tego jest również "Dice" czyli rzut kością, gdzie są wyznaczone dwa "tryby" gry.
Pierwszy, z nieco mniejszym mnożnikiem wygranej, czyli przewidywanie wylosowanej liczby jako Wysoka (od 4-6) oraz Niska ( od 1-3). Każda wygrana w tym trybie jest na poziomie 50% szansy, a mnożnik wygranej ustawiony jest na 100%. Czyli stawiając 5 dolarów wygrana wyniesie 10.
Drugi tryb rzutu kostką, to nieco bardziej ryzykowny, ale jak przyjemny. W nim wybiera się dokładną liczbę która ma wylecieć. Tutaj szanse są nieco mniejsze, ale wygrana wyniesie 5x więcej, czyli 10$ dostaniemy po wygranej za stawkę 2, co samo w sobie jest miłą sprawą.

Oprócz tego strona posiada jeszcze funkcję odbierania darmowych 10 monet do gry w kości, lub ruletkę, możliwość kupna wybranej ilości monet do gry przez skiny do CS:GO lub PUBG (w przyszłości)Link do strony:
Facebook strony
Strona

Ostrzegam oczywiście, że hazard jest dozwolony od lat 18.
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości