WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Team Fusion bez Nintendudexa
#1
W ciągu ostatnich kilku miesięcy o Joshui „NintendudeXie” Atkinsie, junglerze amerykańskiej drużyny Fusion było głośno na północnoamerykańskiej scenie gier. Dzięki niemu bowiem zespół traił do finałowej czwórki North American 2015 Expansion Tournament. Nie dostali się oni do LCSów, ale będą grać w 2015 Spring Challenger Series, zaczynające się 17 lutego.

Niestety z początkiem stycznia Atkins miał wypadek. Podczas snu doznał on nagłego ataku o podłożu neurologicznym. Po wizycie w szpitalu i serii badań został wypuszczony do domu, gdzie czekał na wyniki, które okazały się pozbawione złych wieści.
1 lutego NintendudeX ponownie miał atak, a po wyjściu ze szpitala zostały przypisane mu leki, które odbiją się na jego zdrowiu i stylu życia.
W związku z tym cała drużyna wraz z menedżerem zdecydowali o zrobieniu przerwy dla Joshui. Stres związany z profesjonalnymi meczami na pewno nie pomógł by jego sytuacji.
Jednak kiedy tylko poczuje się lepiej, jego miejsce będzie na niego czekało.

Zostaje teraz tylko kwestia zastąpienia NintendudeXa. Team Fusion przeprowadza teraz testy 2 potencjalnych junglerów. Pierwszym z nich jest Alberto “Crumbz” Rengifo, były jungler/top laner Dignitas, którego był kapitanem. Drugim jest Grigne, znany głównie ze wspólnych rozgrywek z Bjergsenem.
[Obrazek: lo3dqi.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości