WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekarta Zenyatta
#1
Zenyatta to omnicki mnich, który przemierza świat w poszukiwaniu duchowego oświecenia. Powiadają, że nikt, kto stanie na jego drodze, nie pozostanie niezmieniony.
Wiele lat temu, po zakończeniu kryzysu omnicznego, grupa omnickich wygnańców doświadczyła – jak to sami określili – duchowego przebudzenia. Porzucili wówczas swoje uprzednio zaprogramowane role, aby ustanowić wspólnotę w klasztorze położonym głęboko w Himalajach. Po wielu latach poświęconych na medytację nad naturą istnienia doszli do przekonania, że są czymś więcej niż jedynie sztuczną inteligencją i – podobnie jak ludzie – posiadają nieśmiertelną duszę.
Uznając, że w sferze duchowej są na równi z ludźmi, mnisi starają się zaleczyć rany spowodowane przez zakończony pokolenie wcześniej kryzys omniczny. Pod wodzą enigmatycznego robota znanego jako Tekarta Mondatta, pragną zaprowadzić pokój i doprowadzić do harmonijnego współistnienia ludzi i maszyn. Ich przesłanie zostało przyjęte z entuzjazmem przez miliony ludzi na całym świecie, a oni sami stali się gwiazdami mediów.
Jeden z mnichów, imieniem Zenyatta, nie zgadzał się jednak z nowym kierunkiem obranym przez wspólnotę. Uważał, że jedynym sposobem na poprawę stosunków między ludźmi a omnikami nie jest dogmatyczne nauczanie, lecz bezpośredni kontakt między przedstawicielami obu społeczeństw.
Zenyatta obrał własną drogę. Opuścił klasztor i wyruszył w świat, aby pomagać tym, których napotka po drodze, w walce z własnymi demonami i poszukiwaniu wewnętrznego spokoju. Jednak gdy sytuacja tego wymaga, Zenyatta nie waha się podjąć walki w obronie niewinnych – niezależnie od tego, czy są ludźmi, czy omnikami.Umiejętności


KULA ZNISZCZENIA  
Zenyatta wyzwala niszczące kule energii pojedynczo lub w formie szybkiej salwy, którą wystrzeliwuje, spędziwszy kilka chwil na gromadzeniu mocy.


KULA HARMONII  
Zenyatta rzuca kulę w kierunku sojusznika. Dopóki Zenyatta pozostaje przy życiu, kula będzie towarzyszyć wybranej postaci, powoli przywracając ją do zdrowia. W danym momencie tylko jeden sojusznik może się znajdować pod wpływem Kuli Harmonii.


KULA ROZDARCIA  
Zenyatta przymocowuje do przeciwnika Kulę Rozdarcia, która zwiększa liczbę otrzymywanych przez niego obrażeń tak długo, jak długo mnich pozostaje przy życiu. W danym momencie tylko jeden przeciwnik może się znajdować pod wpływem Kuli Rozdarcia.


TRANSCENDENCJA 
Zenyatta przechodzi na chwilę na wyższy poziom egzystencji. W czasie trwania Transcendencji Zenyatta nie może używać zdolności ani broni, ale jest odporny na wszelkie uszkodzenia i automatycznie regeneruje zdrowie własne oraz pobliskich sojuszników.
 


Osiągnięcia
GWAŁTOWNE ROZDARCIE: Asystuj lub zabij Kulą Rozdarcia Zenyatty 4 wrogów w ciągu 6 sekund w szybkiej grze/rywalizacji.
ŹRENICA CIĘ PRZYJMUJE: Ulecz 1500 punktów zdrowia pojedynczym użyciem Transcendencji Zenyatty w szybkiej grze/rywalizacji.
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości