WebKiller.pl
Znajdź nas na
hostandplay

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekken 7 - Recenzja
#1
Tekken 7 jest to kolejna część popularnej serii bijatyk w której znajdziemy dobrze znane nam postacie z poprzednich części ale także zupełnie nowe oraz co ciekawe bohatera innej gry. Akuma to postać zapożyczona z Street Fightera mająca swój udział w fabule Tekkena 7, możemy nim grać także w innych trybach.

[Obrazek: 03.jpg]


Odpalając grę po raz pierwszy przeglądamy dostępne opcje jakie oferuje gra a jest to między innymi gra fabularna, kilka trybów online i offline, miejsce gdzie możemy modyfikować wygląd naszych postaci oraz inne grafiki. Z ciekawszych opcji mamy także możliwość odblokowania filmików i grafik koncepcyjnych od pierwszej części tekkena. Zarówno modyfikacje postaci jak i filmiki odblokowuje się za złoto które zdobywamy walcząc w różnych trybach, jeden z nich oferuje nam nawet zdobywanie modyfikacji postaci za każdą kolejną wygraną jednak przyglądając się elementom które możemy dodać lub podmienić u naszych postaci nie ma tam za wiele takich które pasowały by do postaci, głównie ulepszając nasze postacie możemy je ośmieszyć niż sprawić aby wyglądały bardziej groźnie.

[Obrazek: Tekkn-7.jpg]


Włączając swój pierwszy pojedynek przyglądamy się grafice oraz mechanice gry, w porównaniu do Mortal Kombat XL grafika jest bardzo kolorowa i bajkowa a ruchy naszych postaci są ociężałe i wymaga to przyzwyczajenia się. Rozgrywając kilka kolejnych bitw zaczynają irytować nas soundtracki które denerwują nie tylko w walce ale także w menu, być może twórcy powinni w wersji dla Europy i innych regionów przygotować coś bardziej odpowiadającego danym regionom bo zapewne Japończykom soundtracki się spodobają.

Ogólnie jest to dobra gra lecz można by jeszcze ulepszyć dodając np. skórki do postaci o które warto będzie walczyć, rozbudowując fabułę którą posiada dużo filmików a mało walk i dodając wybór ścieżki dźwiękowej.
Odpowiedz
skiny

#2
Przy wyborze między Tekkenem 7 a Mortal Kombat VIII wybrałbym akurat Mortala. Tekken jak jest słusznie powiedziane... Jest kierowany bardziej na rynek Japoński, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Natomiast Mortal Kombat jest grą pełną akcji, walka jest dynamiczna, i trudna, dzięki czemu wykonujemy ostateczne Fatality (niestety nie w trybie fabularnym :/) z prawdziwą przyjemnością. Niektórym nie spodoba się to, że Wieża Walk nie jest taka prosta, ale dzięki temu poznajemy lepiej tą grę, i możemy się dobrze w niej bawić.

Uprzedzając pytania. Tak, grałem w Tekkena, a nawet w Tekken 7, ale mi nie odpowiada. Zbyt kolorowy, zbyt wolno się dzieje, jednak to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne Oczko
Żyj jakgdyby każdy dzień był twoim ostatnim. 

Podpiąłem się do respiratora, i nie wstaję z łóżka  Zło Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości