WebKiller.pl
Znajdź nas na

Streamy: [-]
Polecane
Turniejowe

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekken 7 - Recenzja
#1
Tekken 7 jest to kolejna część popularnej serii bijatyk w której znajdziemy dobrze znane nam postacie z poprzednich części ale także zupełnie nowe oraz co ciekawe bohatera innej gry. Akuma to postać zapożyczona z Street Fightera mająca swój udział w fabule Tekkena 7, możemy nim grać także w innych trybach.

[Obrazek: 03.jpg]


Odpalając grę po raz pierwszy przeglądamy dostępne opcje jakie oferuje gra a jest to między innymi gra fabularna, kilka trybów online i offline, miejsce gdzie możemy modyfikować wygląd naszych postaci oraz inne grafiki. Z ciekawszych opcji mamy także możliwość odblokowania filmików i grafik koncepcyjnych od pierwszej części tekkena. Zarówno modyfikacje postaci jak i filmiki odblokowuje się za złoto które zdobywamy walcząc w różnych trybach, jeden z nich oferuje nam nawet zdobywanie modyfikacji postaci za każdą kolejną wygraną jednak przyglądając się elementom które możemy dodać lub podmienić u naszych postaci nie ma tam za wiele takich które pasowały by do postaci, głównie ulepszając nasze postacie możemy je ośmieszyć niż sprawić aby wyglądały bardziej groźnie.

[Obrazek: Tekkn-7.jpg]


Włączając swój pierwszy pojedynek przyglądamy się grafice oraz mechanice gry, w porównaniu do Mortal Kombat XL grafika jest bardzo kolorowa i bajkowa a ruchy naszych postaci są ociężałe i wymaga to przyzwyczajenia się. Rozgrywając kilka kolejnych bitw zaczynają irytować nas soundtracki które denerwują nie tylko w walce ale także w menu, być może twórcy powinni w wersji dla Europy i innych regionów przygotować coś bardziej odpowiadającego danym regionom bo zapewne Japończykom soundtracki się spodobają.

Ogólnie jest to dobra gra lecz można by jeszcze ulepszyć dodając np. skórki do postaci o które warto będzie walczyć, rozbudowując fabułę którą posiada dużo filmików a mało walk i dodając wybór ścieżki dźwiękowej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości