• 4
  • 5
TheMongolz zwycięzcami Azjatyckiego Minora
#1
TheMongolz Wygrali Asia Regional Minor IEM Taipei pokonując australijskich Renegatów wynikiem 2-0 (16-9 i 16-2 na de_cbble i de_inferno), tym samym kwalifikują się do IEM Katowice 2016!
Oba zespoły (Mongołowie oraz Renegaci) po wygraniu półfinałów w swoich grupach mieli już zapewnione miejsce w Głównych kwalifikacjach MLG Columbus. Wielki finał w Azji mniejszej był walką o pierwsze miejsce, a przy okazji nagrodę pieniężną $ 30 000 oraz o slot na IEM w Katowicach który odbędzie się w Marcu.
Faworytami turnieju byli zdecydowanie Renegaci, był to ogromny szok kiedy TheMongolz zdobyli mapę przewagi wygrywając na de_cbble 16-9, dało to im zabezpieczenie na zwycięstwo z zespołem, który znajduje się na 19 miejscu światowego rankingu hltv.
Machinegun oraz jego zespół zszokowali Azjatycki CS:GO
Enkhtaivan "Machinegun" Lkhagva i jego zespół byli szczęśliwi, że zdobyli przewagę nad przeciwnikiem. Z tą radością zabrali się do obrony bomsitów po stronie CT na drugiej mapie- de_inferno. Pierwsza połowę zakończyli korzystnym dla nich wynikiem 13-2. Wiedzieli, że mecz mają już w garści, bo morale przeciwników bardzo spadły.
Ponadto przy wyniku 10-1 Australijski zespół przegrał rundę o mały włos, dodało to oliwy do ognia i możliwe, że przesądziło o wyniku meczu. Druga połowa była również po stronie TheMongolz, wygrali rundę pistoletową i zakończyli spotkanie wynikiem 16-2. Tym samym wygrali Asia Minor.
Finałowa klasyfikacja Asia Minor Championship:
1.[Obrazek: mn.gif] TheMongolz $30,000 + Kwalifikacje do offline MLG Columbus Major + kwalifikacje IEM Katowice.

Lubisz to co robię? Zostaw follow na twitch.tv (Streams are coming)